Чародейките
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Чародейките

Форум за най-запалените фенове на сериала, Чародейките
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Сайт за ЧародейкитеСайт за Чародейките  Правила на ФорумаПравила на Форума  Латиница/КирилицаЛатиница/Кирилица  ЧатЧат  

 

 Духове и призраци

Go down 
+5
mars
Vampire*Romance
AnGel
Black_Cat
Faith
9 posters
АвторСъобщение
Faith
Новак
Новак
Faith


Брой мнения : 49
Местоживеене : Някъде из дълбините на Ада
Професия : Убийца на всичко което се движи
Интереси : Вампири, убийство и най-вече Фейт Лехан
Любим сайт :
Registration date : 07.07.2006

Духове и призраци Empty
ПисанеЗаглавие: Духове и призраци   Духове и призраци EmptyПет 7 Юли - 22:57

Вярвате ли, че има и живот след смъртта?Срещали ли сте някога дух или бихте ли искали?
Върнете се в началото Go down
Black_Cat
Новак
Новак
Black_Cat


Female Брой мнения : 6
Age : 34
Местоживеене : dark forest
Любим сайт :
Registration date : 21.07.2006

Духове и призраци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Духове и призраци   Духове и призраци EmptyПет 21 Юли - 13:31

ми аз доста честичко си общувам с разни дъхчета...забавни са и са добра компания кат немаш ко да правиш.има и от тъй наре4ените 'зли духове',но аз рядко срещам такива....
Върнете се в началото Go down
AnGel
Новак
Новак
AnGel


Male Брой мнения : 45
Age : 33
Местоживеене : гр. Чирпан
Професия : ученик
Интереси : Компюри, музика, кники, магия и други
Любим сайт :
Registration date : 03.10.2006

Духове и призраци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Духове и призраци   Духове и призраци EmptyВто 3 Окт - 23:19

Faith написа:
Вярвате ли, че има и живот след смъртта?Срещали ли сте някога дух или бихте ли искали?
Аз съм срещал но духа който съм срещал е дух пазител той по-точно тя винаги се намесва когато съм в опастност.
Върнете се в началото Go down
http://iamtroi.hit.bg/i.htm
Vampire*Romance
Новак
Новак
Vampire*Romance


Брой мнения : 19
Age : 33
Любим сайт :
Registration date : 14.12.2006

Духове и призраци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Духове и призраци   Духове и призраци EmptyЧет 14 Дек - 22:08

Винaги знам какво ми предстои ..... имам интуиция LEVEL100
Върнете се в началото Go down
mars
Новак
Новак
mars


Male Брой мнения : 15
Age : 34
Местоживеене : на небето
Професия : ела и ще разбереш!
Интереси : магии,духове и всякакви такива нещица,както и от музика,и чат :)
Любим сайт :
Registration date : 12.03.2007

Духове и призраци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Духове и призраци   Духове и призраци EmptyПон 12 Мар - 22:31

Да,вървам.Някаде бях чул за едно момиче,което е било на гробищата и било седнало на гроба на баба си.Тръгнало да става,ама нещо я стиснало за раменете много силно и тя била като скована за земята.После се разбира,че един дух на свещенник я спрял,защото до нея имало змия и направил по някакъв начин така,че да не мърда,за да не я ухапе змията.Иначе в моето село на една стара сграда(бившата болница) се беше образувало едно обемно лице на една от стените(нещо като скулптура).След един час го нямаше и сградата си беше както преди.
Върнете се в началото Go down
http://forumcheto.smileyforum.net
darkbritt
Новак
Новак
darkbritt


Брой мнения : 5
Age : 34
Любим сайт :
Registration date : 12.09.2007

Духове и призраци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Духове и призраци   Духове и призраци EmptyСря 12 Сеп - 1:13

Преди време ми се случи нещо много странно една сутрин се субудих в 06.00 часа
сутринта но след 10 минути отново заспах .
Незнам дали е минало час или повече и отново се събудих но не отворих очи защото
бях много сънена.И изведнъж почувствах чуждо присъствие в леглото си,все едно нечие тяло се бе облегнало върху моето,осещах дъха му.
Но не се изплаших дори се чувствах защтитена близо до него.Може би си мислих че сънувам.След което дочух бодилника си,звънеше а то все още бе при мен''онова чуждо присъствие''.Отворих очи, нямаше никой .....не знам дух ли беше или си бях въобразила но от тогава вече започнах да вярвам в нереалните неща....
Върнете се в началото Go down
http://www.blackarts.inchaos.org/main.html
Drink_or_Die
Новак
Новак
Drink_or_Die


Брой мнения : 16
Age : 30
Любим сайт :
Registration date : 21.10.2007

Духове и призраци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Духове и призраци   Духове и призраци EmptyНед 21 Окт - 23:17

аз вярвам че има духове нямала съм никакви такива случки като другите само по снимките ми който са снимани вечерта със светкавица има енергийни топки (мисля) или са образувани от песечинките и сведкавицата или са енергийни топки :Д
Върнете се в началото Go down
http://www.Lori-Ina-ForeverTogether.piczo.com
diditooo
Новак
Новак
diditooo


Female Брой мнения : 22
Age : 29
Местоживеене : Sunnydale, гърлото на ада
Професия : Ми учиничка съм готина професия, а???
Интереси : Ми те са много
Любим сайт :
Registration date : 02.11.2007

Духове и призраци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Духове и призраци   Духове и призраци EmptyСъб 3 Ное - 11:00

Drink_or_Die написа:
аз вярвам че има духове нямала съм никакви такива случки като другите само по снимките ми който са снимани вечерта със светкавица има енергийни топки (мисля) или са образувани от песечинките и сведкавицата или са енергийни топки :Д

Здрасти И аз вярвам в духове, но и на мене не ми се е случвало такова преживяване като другите.
Върнете се в началото Go down
http://sabrinave6tica.piczo.com/?cr=6&rfm=y
dani
Новак
Новак
dani


Female Брой мнения : 28
Age : 27
Любим сайт :
Registration date : 27.12.2007

Духове и призраци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Духове и призраци   Духове и призраци EmptyЧет 27 Дек - 21:15

ако кажа че вярвам ще ва излъжа
никога не съм вярвала и спорет мен няма и да вярвам до като не видя истински дух на живо
Върнете се в началото Go down
http://spielen.de
Sponsored content





Духове и призраци Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Духове и призраци   Духове и призраци Empty

Върнете се в началото Go down
 
Духове и призраци
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Чародейките :: Други :: НЛО и Паранормално-
Идете на: