Чародейките
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Чародейките

Форум за най-запалените фенове на сериала, Чародейките
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Сайт за ЧародейкитеСайт за Чародейките  Правила на ФорумаПравила на Форума  Латиница/КирилицаЛатиница/Кирилица  ЧатЧат  

 

 Серияла ,,Чародейките"

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Магическо момиче
Админ
Админ
Магическо момиче


Брой мнения : 40
Местоживеене : Враца
Интереси : Разнообразни
Любим сайт :
Registration date : 25.09.2005

Серияла ,,Чародейките" Empty
ПисанеЗаглавие: Серияла ,,Чародейките"   Серияла ,,Чародейките" EmptyВто 27 Сеп - 18:06

Здрасти Тук може да пишете всичко , което знаете или искате да узнаете за любимия ни сериял! Компютърна любов Само, че монитора е телевизор Намигащ Зъбки
Върнете се в началото Go down
AnGel
Новак
Новак
AnGel


Male Брой мнения : 45
Age : 33
Местоживеене : гр. Чирпан
Професия : ученик
Интереси : Компюри, музика, кники, магия и други
Любим сайт :
Registration date : 03.10.2006

Серияла ,,Чародейките" Empty
ПисанеЗаглавие: Чародейките ...   Серияла ,,Чародейките" EmptyСря 18 Юли - 0:23

Сериалът "Чародейките" ми харесва много, особенно заради начина по който сестрите Халиуел (дано написах вярно името) използват своите сили за да победят злото. От друга страна на мен лично ми стана много мъчно когато убиха Прю, защото тя беше някак по активната част от триото. Сигурен съм че не всички мислят тъка, но все пак тя имаше способнста да създава астрали проекции и да мести предмети докато Пайпар - вкаменяване и огнените топки, Фийби - виденията и издигането във въздуха. Е съгласен съм с факта, че и трите сестри имат чудесни сили, но тези на Прю ми харесват малко повече от тези на Пайпар и Фийби.За останалите сестри не пиша защото сам гледал от части и по-нататък и не сам добре запознат с развитието на историята от един може би по-напредна момент от филма.
Извинявам се много за това че писах толкова много в този коментар но просто исках да изразя възможно най-много по възможно най-кратъкия начин.
Върнете се в началото Go down
http://iamtroi.hit.bg/i.htm
death_man_9
Новак
Новак
death_man_9


Брой мнения : 15
Age : 35
Местоживеене : Tzarevo
Професия : Kylinar
Интереси : Muzika, gotvarstvo, razhodki
Любим сайт :
Registration date : 16.01.2008

Серияла ,,Чародейките" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Серияла ,,Чародейките"   Серияла ,,Чародейките" EmptyСря 16 Апр - 15:43

Това е най-якият сериал, който съм гледал.Невероятни бяха случките в него, но съжалявам само за едно-защо го спряха точно на пети сезон по Diema+, четах че са закупили до осми сезон, но и така не ги пуснаха по нататък.Но това не пречи аз съм ги гледал до край. Радост
Върнете се в началото Go down
Даниел
Новак
Новак
Даниел


Male Брой мнения : 29
Age : 34
Интереси : Знания
Любим сайт :
Описание : Стремя се към знания и въздигане.
Registration date : 21.12.2007

Серияла ,,Чародейките" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Серияла ,,Чародейките"   Серияла ,,Чародейките" EmptyПет 18 Апр - 12:43

Ами интересен сериал даващ една гледна точка, много добра при това . Много от нещата вътре се препокриваха с истината което е добре за един сериал, но жалкото е че хората го подминават с лека ръка като си казват пълни измислици ....
Върнете се в началото Go down
http://www.google.bg
Sponsored content





Серияла ,,Чародейките" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Серияла ,,Чародейките"   Серияла ,,Чародейките" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Серияла ,,Чародейките"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» charmed

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Чародейките :: Други :: Кино и Телевизия-
Идете на: