Чародейките
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Чародейките

Форум за най-запалените фенове на сериала, Чародейките
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Сайт за ЧародейкитеСайт за Чародейките  Правила на ФорумаПравила на Форума  Латиница/КирилицаЛатиница/Кирилица  ЧатЧат  

 

 БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
секирата
Божество
Божество
секирата


Брой мнения : 1348
Интереси : izkustvo
Любим сайт :
Registration date : 22.07.2006

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА   БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 EmptyНед 3 Окт - 0:17

БЯГАТ И СЕ КРИЯТ, НЕ МОГАТ ДА МИ ОПОНИРАТ....някъде

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Img_138694_458718_b

И нямало връзки в интернета ли? Резил ! Има и то какви. Най некадърните и брутални дори със жени са защитени в нета. Този ми пост в http://forum.all.bg , но категория ПОЕЗИЯ вече е ИЗТРИТ! По оплаквания разбира се, с това ме цакат . Хем и аз съм се оплакала,но нищо не давам , за да ме послушат ! Блокирват ми темата когато аз трябава да отговоря на обида в същата тема със мой стих. Виждате , не става! Не мога да уважавам връзкарите, дупедавците и корупцията. БЯГАТ И СЕ КРИЯТ, НЕ МОГАТ ДА МИ ОПОНИРАТ

Ето какви ми се случват в един ФОРУМ ....на няколко самозванеца ! Това не е за този сайт, споко, тук по екстри неща стават..ха, ха...!

Та темата там е БЕШЕ такава -

Цензура, братлета и сестрички чукате, яко я чукате...ТУК

ЗА МОЯТ СТИХ И КЛИП - "ЗАГУБЕН ПРОСТ НАРОД КАК ДА ТЕ ОБИЧАМ"

секирата почетен член Ще се пръснете от злоба! БЪДИ СЕБЕ СИ! Това съм аз и никой не може да ме промени, никой не може да ми наложи как да пиша, как да чувствам и как, кого, какво да обичам. Ясна ли съм? А тук си заключвайте теми, плюйте...то хората ви мерят акъла и дори анонимни не можете да се скриете. Завистта и злобата няма почивен ден, драги, доказвате го. Но това някои да се опитват да ме претопяват и да ми правят характеристики, а да не могат два реда да свържат на кръст -смислово в стих, рима...това е останало от петвековното... Името ми, мене не може да ПИПНЕТЕ. Това че не можете, като мене да се изразявате си е ваш проблем, че не ме харесвате -ужким, а все тук висите си е пак ваш проблем, както и това, че съм учителка и то по музика. Я да видим колко литераторки дето плюят по мене тук могат да пишат, като мене...ха , ха ? ! Хи...много сте смешни в мераците си ...какви ....познайте! Хи! Ама наистина ли не разбирате, че няма да се огъна, няма! Всички ли сте ГОЛЕМИТЕ пУети и пУетеси? Ха, ха....пък и критикари и разбиращи се пишете. Аз съм си аз, а вие няколкото - НЯ ТУК !

Кво ми се врете, аз не ви обръщам внимание, тва ли ви боли? Интернета е за всички... Всички си плащаме и има къде да си потърсим ...дори парите? секирата желязо лесно се не топи, стопанена станах, не ме боли от простотията и неграмотността, на тук там някоя...."уста" http://cekupama.hit.bg Падам и ставам на себе си вярна оставам!

ПЪТНИК Икономов Това е форум поезия, все пак... Моля модераторите да изтрият тези самовлюбени излияния, откровени простотии и обвинения, които според мен нямат място тук! Няма да отговарям персонално на авторката, защото, когато човек и прасе се борят в лайна и двамата се омацват. Само дето на прасето му е гот!

секирата почетен член ВИЖТЕ СЕ КОЛКО НЕГРАМОТНО КРИТИКУВАТЕ, НЕОБОСНОВАНО...излагате се пред хората, които ви посещават засега форума Плюете по мене, ама не ви стиска и заключвате темата....Оле...за смях станахте, децата ви се смеят на "тактиката" Страх ви е, не ви стиска с мен в спор. Само бълвате...скривате се, а мене блокирвате и темата ми..СТРАХОПЪЗЛЬОВЦИ ! При това СТЕ и БЕЗ ДАР СЛОВО . Точно вие няколкото, дето сте се разпънали да се пишете на критикари. Айде де , що не ви стиска да се преборим в диалог , ама на български език , а не с вашите парфюмирани, изкуствени думички. Макар че знам, че ще се впишете поне с още пет ника - профила срещу мен. Оооо...стана ми скучно ! Чао. Не можете да ми опонирате, простеете. КРАСИВА ДА ВИ Е ПОНЕ ВЕЧЕРТА И СПОКОЙНА НОЩТА!

Ето- "Ама това нали вече го обсъдихме в залючената ти тема ??! Без вина виновна ...и дъра- бъра там... Нов тормоз измисли сега.....да правиш репете на бълвоча , който вече си изплюла веднъж... Що така се повтаряш пуйетесу ? Да не би да секна вдъхновението ти >?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? Жал нямаш ли..капка милост поне ? Да употребя и аз едно клише в тая тема... "

секирата почетен член Горките клишета... употребени ГИ употребяват за ЗАГУБЕН, ПРОСТ НАРОД, КАК ДА ТЕ ОБИЧАМ ?! Защото така ми харесва. Да заключите и тази тема,нали се гаврите с мене, но ще е до време, драги ?! Дано се набие в тъпите канчета на някои поне заглавието. Но май боли, а ,боли ,че казвам истината? Пуетеса ли съм ? Ееее .... по добро е от .......еса! Пълен е нета с вторите. Ха, ха....! http://cekupama.hit.bg Падам и ставам на себе си вярна оставам!

секирата почетен член
И заключихте поста ми - парадирате с власт, като нямате с кво друго ..ха, ха... САМО МЕНЕ ЛИ ДА ТРИЯТ , МУЦКО ? А КЪДЕ ДА СЕ ЗАЩИТЯ ? КЪДЕТО МЕ НАПАДАТЕ - ЗАКЛЮЧВАТЕ ТЕМАТА, ХА ДА ВИДИМ КОИ СА В НАРУШЕНИЕ...ХИ, ХИ ! Страхлиец, хайде да ти видя дар словото Ама по лесно е да плюеш и бягаш и да молиш да ме изключат от словестният двубой , щото просто не можеш да ме стигнеш.

секирата почетен член Нали ме съдеше, като ПУетеса, сега пък, като интелект ли започна, а като жена ? Сигурно нямаш щом тук се ядеш с чуждите жени, като мене и то каква жена..ха, ха...! Айде ..бай! Скука си и сигурно си и по хубав от мене..хи, хи ЗА грамотен те видях и не само аз ти гледам сеира...ТУК Обичам това...ТУК, МИШЛЬО! Бай, скуко!

О, не така! Помня как си оставих стихчето по горе !
Преправяте, не ви харесва , че съм стоманена. По този начин и за локумени не ставате. Аз съм го пуснала копнато от тук и на друго място, там защо не е с тази грешка, умниците на кака ?!

Желязо лесно се не топи,
стоМанена станах, не ме боли
от простотията и неграмотността
на тук там някоя..."уста"!

Хайде, търчете пак да преправяте тук или там, все тая ми е. Как не се видите колко сте батнясали ?Оле! Ти сам си определи присъдата. Поезия не се пише по ПОРЪЧКА И ТО НА ВРАЖЕСКИ ТЕРЕН. НО ЯВНО ТИ ТАКА ТВОРИШ ....ПО ПОРЪЧКА Наистина ли ме мислиш за толкова плоска и ме плашиш тук със Звездичките си ,
с терена твой и. т. н ? Та вие тук посегнахте на една думичкa от стиха ми, за да го освичните, да не излезна стоМанена, та аз ще ви вярвам ! Никога, драги ми уМнико. Не си по умен от мен, нима не го разбра, въпреки че съм ЖЕНА И ТО КАКВА...
ПОВТАРЯМ ТИ, ЗЛОБЕЙ СИ ТИ, НЕ МИ ПУКА , РАЗБЕРИ!
ПИША С ЧУВСТВО И НЕ ПО ПОРЪЧКА, А ДУЕЛИТЕ СА НА ОТКРИТО И НАСАМЕ БЕЗ МОДЕРАТОРИ И АДМИНИ, БЕЗ КОМИСИИ, ЗВЕЗДИЧКИ, ПОКРОВИТЕЛИ, ПАРИ, ВРЪЗКИ....ПАНИМАЕШ ? !

И доста е неприлично и нахално да прехвърляш спора в твоя тема изкусурена и накичена със звездички и с твои нахвърляни гласове. Това не е мъжко, отвращаваш ме!
МъжБОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Smiley-tongue-out

Стига ми преправяхте думите, разбрахме чий е терена тук И кой си ти , кои са тези няколко тук...ника
БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Smiley-winkИзтриха ми темата там -знаех си!Абе, човеко -Икономов ,ти добре ли си? http://forum.all.bg точно във форум Поезия ...Продължават така да обиждат и все едни и същи, после бягат, но заключват темите ми-колко долно постъпват, нали? И това са уж интелигентни, талантливи хора!!! Това тук конкурс ли е и защита на някакви постове, рангове...ли правиш и искаш да увличаш и мене? Защо? Това е интернет, нищо повече и то един форум, защо се задълбаваш, защо искаш да превърнеш едно форумче в симпозиум да кажем? Не, не си добре, момче! Пиши си там книжките и си ги четете с твоите приятели.Разбрах, че и пиеш-пише го тук?! Пий си пиенето, но с мене не се заяждай.
АЗ СЕ РАЗТОВАРВАМ И ТО ТАКА, КАКТО УМЕЯ, И ТО В ИНТЕРНЕТА , КОЙТО БИ ТРЯБВАЛО ДА Е ЗА ВСИЧКИ. ПЛАЩАМЕ СИ ГО.
ЗАЩО СЕ ОПИТВАШ ДА НАЛАГАШ СЕБЕ СИ, МНЕНИЕТО СИ, С КАКВО ПРАВО, КОЙ СИ ? ГОСПОД ? НЕ , НЯМА ДА СТАНЕ. НЕ И С МЕН.
https://www.youtube.com/watch?v=tzepgThB9TE
Върнете се в началото Go down
секирата
Божество
Божество
секирата


Брой мнения : 1348
Интереси : izkustvo
Любим сайт :
Registration date : 22.07.2006

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА   БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 EmptyНед 3 Окт - 0:20

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Ba4808c5795e
ПАДАМ И СТАВАМ, НА СЕБЕ СИ ВЯРНА ОСТАВАМ! ВЪПРЕКИ ВСИЧКО ПО СВОЕМУ СЪМ ЩАСТЛИВА! АЗ ЗАПАЗИХ СЕБЕ СИ И НЯМА ДА СЕ ДАМ. НАДПИСЪТ -ТАКЪВ БЛОГ НЕ СЪЩЕСТВУВА Е ИЗМАМЕН, ВЪПРЕКИ НАДПИСА ЩТРАКНЕТЕ ПОД СНИМКАТА МИ И СЕ ОТВАРЯ ПРОФИЛА МИ.След организираното изтриване на 10.02.2009 на най големият блог тогава в blog.bg -моят, днес събота 10.07.2010 след месеци тормоз от група потребители върху мен и манипулиране на профила и блога ми ПАДАМ И СТАВАМ НА СЕБЕ СИ ВЯРНА ОСТАВАМ в sibir.bg, след месеци плагиатство на стиховете ми от потребители И на сибир, прикрити от админите днес се извърши организирано покушение върху профила и блога ми. На пракТика никой досега не може да влиза дори от приятелите ми в профила ми, блогът ми . Профилът ми в сибир не съществувал, това ми казват приятелите ми там, когато ме търсили. От всичките ми категории в блога ми в сибир са изтрити най добрите ми клипове и стихове. Аз пускам, след мене се трие. Разменят ми стиховете в категорийте ,за да ме изкарват тъпа и всякаква. В sibir.bg се правят масово по патент на тези от блог беге профили с мои данни и заглавия. В blog.bg има няколко фалшиви профила с мои данни и мои снимки та и мои стихове -преправени! Обиждана съм и наругавана от анонимни и фалшиви двойни тройни профили . Изолирана съм. Заплашвана съм да се скрия с това име секирата, да спра да блокирвам хора, които ми нарушават работата в сайта. В откровения ком също не съм допускана -без повод . Само като си написах ПАДАМ И СТАВАМ НА СЕБЕ СИ ВЯРНА ОСТАВАМ и ми се отговори ,че нямам право да бъда в този сайт. В kaldata.com също. Защо? Защото съм секирата? В стихове беге същата работа-умишлено не ми одобряваха творбите и не ги пускаха , накрая бяха изтрити-пак доста на брой. В камината нет, след като пуснах доста постове пак ме блокираха -поводи все намират. В bg.netlog.com бях също блокирана уж заради снимки, за което ми се извиниха ,че било тяхна грешка, но след като аз си направих нов профил и блог там. Той засега фигурира ,НО НЕ МОГА ДА ПОМЕСТВАМ СТИХОВЕ-ИЗЛИЗАТ КАТО РАЗКАЗИ И ТО ОТКАКТО СЕ ОПЛАКАХ - сега редактирвам. И в sibir.bg също ми отмъщават, че се оплаквам ….напълно съм изолирана и ми изтриват клипове най вече. Неприятностите ми започнаха в sibir.bg , след като бях изтритa от blog.bg и намерих убежище в sibir.bg.
След като и Плевенчани разбраха ,че пиша в sibir.bg, че не съм спряна след изтриването ми в blog.bg. Продължава се…Сега в sibir.bg се пускат профили, блогове, постове подобни на моите. Никъде не пише ,че е забранено да блокирвам, но неприятностите ми идват и от това. Дори ако блокирам един , някой блокирва още няколко след него. Така ме изкарват всякаква. Имам съмнения ,че това са групички, които върлуват в целият интернет, дори и бизнес правят . На хакерите се плаща яко, а на админите ….Нямам думи.
Всичко лошо започна, когато мои интернет приятели започнаха по телефона да ми се обаждат, че не могатда влизат в блога ми в sibir.bg -ПАДАМ И СТАВАМ НА СЕБЕСИ ВЯРНА ОСТАВАМ, че не могат да гласуват, че не могат да ми пишат на лични, че пише – Блогът не съществува. А гледам профилът, блогът на „Руми“ с всичко крадено от мене излиза дори в гугъла? Това за какво говори, за демократичен интернет или за интригантски и корумпиран? Искам да знам, докога разни групички ще тормозят потребителите в сайтовете ? И това кой го нарежда, точно кои хора, профили да бъдат манипулирани? Възмутена съм! Не съм убила, не съм крала, не съм престъпник, а съм следена, изолирана и тормозена в интернета , който уж бил за развлечение и отмора .
В blog.bg продължават да правят профили на sekirata във всички разновидности и то с мои снимки и преправени мои стихове, дори обиди по децата ми.
Убедих се, че админите търсят сеира, скандала, за да е посетен сайта им-това за сметка на такива като мене.

Банда, шайка и мъници
кръстосват днес във интернета,
няколко платени жрици,
обслужват евтини мъжлета !
Интриги, клюки и разврат
на мода днес са пак и пак,
всеки сайт ги толерира,
на старци млада плът сервира !
Ще си наложа да забравя,
че бях предадено от тез,
които бранех и обичах.
Ще се помъча да запаля
огънят във мен, искрата
и да чуя блага вест.
Стига плака ми душата.


Красива, бяла ще потъна
във сладострастие и мисли,
а после пак ще се издигна,
ще полетя със порив чисти.
Ще плача, после ще се смея
на простотията човешка,
на злобата, на завистта, ще смея
на дявола да се озъбя, смешка
на моят враг аз ще разкажа
и пътят чист ще му покажа.
Нежност, грубост във едно
ще туря в свойто питие,
ще го изпия и дано,
забравя чужди грехове!

http://cekupama.free.bg/cgi-php/phpbb3/viewtopic.php?f=7&t=212


В bukvite.com ми блокираха профила и стиховете ми там oт 2006г и се четат, като без автор. Все едно че не са мои!

Плевенчани, от вас поне не очаквах ......!
Нощес точно в 02.30ч блог-форума на личният ми сайт изчезна, ами да ! И този потребител - aaTobiott
беше вътре в профила ми.Трябваше всичко да се възстановява...не вярвам да е само профилактика.
Искам да изложа позицията си относно мене и интернета .
Интернета не е само на чалгарите, политиците, на поетесите,поетите, Любовниците, на зевзеците и друсаните хлапетии,
както и на банда комплексари и хакерчета. Интернета е за всички хора, платен е ! ПЛАТЕН Е ! ПЛАЩАМЕ СИ !
ТОГАВА?Защо за едни е мъчение, за други КЕФ?!
Манипулация или корупция ? Или и двете?
На който му преча да ме прескача.
Има групички в нета ,които с това се занимават -влизане в профили и.т.н. За съжаление аз съм първа в списъка на манипулираните от тях.Съдя и по това, ккави обиди се ръсят и в литературните сайтове по мене, та и като този -за запознанства! Пише се от мое име и от името на приятелите ми и то не само тук! Да се махна от интернета? Кои го искат и с какво право? Защо то вече е ясно -ПРЕЧА! Защото не съм като другите, защото не се водя по акъла на този и онзи и най важното -острият ми език. Истината-голата истина.
НЯМА ДА Я СПЕСТЯВАМ НА НИКОЙ, КАКВОТО И ДА МИ СТРУВА.
https://www.youtube.com/watch?v=kwZgdjif7gI

https://www.youtube.com/watch?v=PPUv8FL5gVo

Върнете се в началото Go down
секирата
Божество
Божество
секирата


Брой мнения : 1348
Интереси : izkustvo
Любим сайт :
Registration date : 22.07.2006

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА   БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 EmptyНед 3 Окт - 0:22

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Img_138694_450066_b
МАНГАЛСКО, ТУРСКО СЕКИРА НЕ ЩЕ, ПО ЯКО ОТ ДНЕС ЩЕ СЕЧЕ!Една нахална мушица
налетя днес на мен,
бърка в мойта паница
всяка нощ, всеки ден.
Живота ми трови,
в душата ми рови,
с мен иска да пее,
но не може, не смее,
като мене открито
пред света да застане,
зад гърба ми сърдито
роптае! Ще стане
някой ден и това,
да напиша творба
за таз жалка твар,
не муха, а комар!
Аман от ДУПЕДАВЦИ!
Аман от .....ПРЕДАТЕЛИ
и ЗАВОЕВАТЕЛИ!

ДПС -вън от управлението на България,вън от БЪЛГАРИЯ!


Вежди, не ти ли е неудобно да убиваш
нашата християнска култура с азиатската, ислямската?
Знаел си стихчето "Аз съмбългарче"е и?
Колко българи в турция знаят турски стихове ,
но не стават министри на турската култура!А статуите ти твои ли са, а ?
Ало , Бойкооооооо,свести се!!!!!!!!!!!!

Един бил днес Доган, политик голям, презрян от народа си дори, те мафия са със Вежди! А ти, Вежди, защо ли не си в ДПС-ТАКТИКА, НАЛИ?
МАЙ СИ УРЕЖДАШ ЛИЧНИТЕ СМЕТКИ С ДОГАН,
за наша сметка на българите,на България?!
На кого слугуваш, шпионе? На които слугува и Доган. И двамата сте жив зян!БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Zx450y250_753948
Върнете се в началото Go down
секирата
Божество
Божество
секирата


Брой мнения : 1348
Интереси : izkustvo
Любим сайт :
Registration date : 22.07.2006

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА   БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 EmptyНед 3 Окт - 0:37

SUNNY,38
Блогът наFLOR Сега е с този си ник, нопо снимката в поста и си спомням,че това е Мария!
Ето какво видях в блога на тази дама. Видях моят стих от зима-пролет2009 и тo дословно прекопиран ,дори кавички не му е сложила. И гледам иманад 900 посещения.Това ли била работата? Същата постъпка ,като на Никол в сибирспрямо мен, на Джулия в блог беге спрямо мен, на....те са много. Изглежда товае модерно. И така секирата била такава онакава,но не се пъчи с чужди стихове ичувства, само и само за посещения и слава. Та аз дори нямам мераци закнижка. Браво! Питам админите в случаят на сибир -какви са тези групи за поезияв сайта ви след като се краде безогледно, не се ли срамувате заради тезинещастници, които посягат на ЧУЖДАТА ДУША-РОВЯТ В НЕЯ? Отвратена съм!!! Ако пъкго правят нарочно да дразнят секирата и такива като нея, да ме пробват дали сипомня стиховете,като са толкова много. Да, всичките си ги помня, дори и ненаизуст, но достатъчно ми е първият ред или няколко и после ми изплува целиятстих. Пък и стилът ми е толкова фрапиращ и различен от другите. Винаги щепозная моето стихче ако ще и пет хиляди да са. Ето , вижтесами, докато не е изтрила стиха или да тури кавичките.

Цветето в мен
2009-08-14 23:11:22

На пук на дъждове,бури и хали,

на пукна слънцето което жари,

цвететов мен цъфти и грее,

щастливосмее се и пее!

Сдъгата цветна се целува,

палувас вятъра флиртува,

дарванежност,топлина,

изпълвами с любов деня!...... Да крадеш , госпожо,душата на човек, преживяванията му и приятелките да те възхвалят вкоментарите си под крадено стихче, това не е човешко, а после секиратабила желязо, зла и. т .н ! Господи, слез и си прибери ....Ако искате да ме сплашитеи да спра да пускам, грешите...Колкото мои творби съм напускала винтернета те вече са опоскани-доказвам го и сега в този случай,но беше....Беше!Най смешното е ,че стилът ми си личи адски ,но явно плагиатките не разбират от поезия, а им се ще да са поетеси,поети или да причиняват болка на творци ,като мене!Господ гледа, драги и акоаз страдам, и децата ми, то това е пак от злобата ,завистта и мръсотиите ,коитоми се сервират в живота та и в интернета, и то ЕДНИ И СЪЩИ! КАК НЕВИ Е СРАМ?! А ЕТО И ПОСТАНАПИСАН ОТМЕН
https://2img.net/h/i261.photobucket.com/albums/ii62/light_777/1226579695yA6LGV1.jpg

НАПУК НА ДЪЖДОВЕ, БУРИ И ХАЛИ,

НАПУК НА СЛЪНЦЕТО,КОЕТОЖАРИ,

ЦВЕТЕТО В МЕН ЦЪФТИ ИГРЕЕ,

ЩАСТЛИВО СМЕЕ СЕ И ПЕЕ!

С ДЪГАТА ЦВЕТНА СЕЦЕЛУВА,

ПАЛУВА С ВЯТЪРА,ФЛИРТУВА,

ДАРЯВА НЕЖНОСТ, ТОПЛИНА,

ИЗПЪЛВА МИ С ЛЮБОВ ДЕНЯ!

Г-жоСекира, аз не съм защитила кражбата. Само казах, че стихотворението не епълноценна поезия и посъветвах автора да седне и да почете малко стойностнитворби. Съжалявам, но това, че някой го е копирал и сложил в блога си не гоправи шедьовър.


ГОСПОЖООО....коя стевие да определяте шедьоврите и за какви шедьоври говорите в интернета,Господи?!
Това ,че е копирано е кражба, но духовните ценности на бъргарина не саважни нали, по важно е дали някоя си секира пише шедьоври?! Колко сте жалка!!!Ценностната поезия нали е в книжките ви не в интернета,какво дирите тук ианализи, преценки давате ,като на симпозиум. Жалка ,но и смешна сте!

ВИЖТЕ КАКВО ЩЕ ВИ КАЖА НА НЯКОЛКОТО ЛЕШОЯДИ , КОИТО МЕ РЪФАТЕ, АМИЗАПОЧНАХТЕ И ДЕЦАТА МИ!
П..... ВИ НА ВСИЧКИТЕ ТАМ КОПИЯ, ЛИЧНИ АВТОРСТВА, КНИЖКИ, БУМАЖКИИ.Т.П.
ЩОМ НЯМАТЕ ЧОВЕЩИНАТА, ДУШАТА, ЩОМ СТЕ С ОГЛОЗГАНИ КОКАЛИ, ИЗПОШЛЯЛИ ИИЗЧЕРПАНИ ДУШЕВНО.
ЩОМ НЯМАТЕ ДУХ, ТАКЪВ КАКЪВТО АЗ ВСЕ ОЩЕ ИМАМ ВЪПРЕКИ СЕРВИРАНИТЕ МИПОСТОЯННО ТРЕВОГИ В ЛИЧЕН И ВСЯКАКЪВ ПЛАН И ТО НЕ САМО В ИНТЕРНЕТА.
АМИ ДАВАЙТЕ, КИЧЕТЕ СЕ С МОИТЕ И ЧУЖДИТЕ ЧУВСТВА, ИЗЖИВЕНИ МИГОВЕСПОДЕРЛЕНИ УЖ В МЕСТЕНЦАТА ЗА ВСЕКИ ПОТРЕБИТЕЛ В НЕТА ЛИЧНИ МЕСТЕНЦА -ТРЪНКИ ИГЛОГИНКИ! ХОРАТА НЕ ПАСАТ ТРЕВА, ЗАТОВА И КНИЖКИ НА СЪВРЕМЕНИ ТВОРЦИ НЕКУПУВАТ....ЗАТОВА И АЗ СЕ УЧА САМО ОТ БОТЕВ И ВАПЦАРОВ. ТОВА Е. ТОЙ ГОСПОДГЛЕДА И ВСЕКИ СИ ГО ПОЛУЧАВА ЕДИН ДЕН МНОГО ПО ТЕЖКО ОТ ТОВА, КОЕТО Е НАПРАВИЛНА ТАКИВА КАТО МЕН.

Не ми се късат нерви повече с ГЛУХИ ЗА ИСТИНАТА ХОРА, НЕ ЧОВЕЦИ, А САМОХОРА! КЪДЕ СА ЧОВЕЦИТЕ, НЯМА ГИ, ИМА САМО ХОРА, ХОРА БЕЗ МЕЧНИ, БЕЗ ДУХОВНИЦЕННОСТИ!




Върнете се в началото Go down
секирата
Божество
Божество
секирата


Брой мнения : 1348
Интереси : izkustvo
Любим сайт :
Registration date : 22.07.2006

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА   БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 EmptyНед 3 Окт - 0:39

НЕ ЕРОТИКАТА МИ,РЕВНОСТ,НЕСИГУРНОСТ КЪМ ПОЛОВИНКИТЕ ВИ ВИ МЪЧИ,ДРАГИ СИБИРЦИ И СИБИРКИ!

Написана на : 2010-05-12 09:14:07
- за всички сайтове в интернета
СЕГА ЕРОТИКАТА МИ ЛИ ВИ ПРЕЧИ ИЛИ РЕВНОСТ
И НЕСИГУРНОСТ КЪМ ПОЛОВИНКИТЕ ВИ ВИ МЪЧИ?
СМЯХ В ЗАЛАТА!ДОБРО УТРО!
ДОКОГА! И защо, kлипът ми "Не спирай" с музика на Мадона е спрян в профила ми в sibir.bg, дори снимката ми там на жената в червено не е гола, както в повечето профили в сайта и интернета пръщи от голотии! Но пак преча! Убедена съм след много разговoри с мъже от сайтовете ,че тези ревниВи , озлобели няколко женици нямат спирка. Въпросът е, че не са само изстискани поетеси. СЪЩИТЕ СА И ТУК В bis.bg И НАВСЯКЪДЕ, ЕДНА ТАЙФА ОТ УЖ ЧОВЕЦИ! В bis.bg клиповете ми са в ужасен вид, започнаха неприятности и в vbox7 youtube . Засега само във facebook са качествени и донякъде в netlog! Този ми клип "Не спирай" го направих, когато miroslav от Skopye (това неговото е менте профил) и неговата Мария Старозагорска ми откраднаха стиха и не само него , и направиха свой клип, и то с половината мой стих орязан. Първо във vbox7 не бе забранен, а бе забранен "Молекула на любовта" заради стиха, който е много силен, явно на тякои не им изнася. Но в последствие , като видяха че моят клип "Не спирай" набира скорост веднага ги спряха там на местна почва -тоес да се гледа с уговорки за пълнолетни. И досега двата клипа са така, дори в ютуб и там стигнаха жалби и писма от уж разбиращи мои недоброжелатели . В youtube го изтриха даже пак заради някой който му скефнало да се оплаче уж заради музиката на Мадона. Разбира се, че писма, обаждания ...когато са срещу един от доста хора в такива админите се вслушват, дори и да не са прави. А ние българите сме голяма сила за разлика от циганите , когато трябва да потопим нашего брата, да го смажем, нали ?! УВЕРЯВАМ ВИ-НЕ МОЖЕТЕ! Бях спряла да пускам еротика, не ми е до еротика и стихове в последно време пак благодарение на тези няколкото, но уверявам Ви , че имам много еротични стихове не пускани в сайтове и вече не можете да ме спрете, дори и без клипове да ги пускам, където и да е . А това, че Вие няколко мацки, се страхувате за вашите мъже ....НЕ, това ВАШЕТО Е БОЛЕСТ! Спокойни бъдете. Секирата не се цапа с мъже, които са се допряли до ВАС. И много ми е неприятно самите мъже да ми пишат и се оплакват , че ги ревнувате от мене и. т .п! Пука ми. ПАЗЕТЕ СИ ЛЮБОВТА и не търсете причината в мене, а във вас, във вашата ревност и недоверие към половинките ви. А това ,че някои ми се Смеят, Майтапят се с мене...трябва да има и такива Луди като тях, защото няма как да се смеят на себе си ! ЕРОТИКА ИЛИ НЕ , МОЕТО ПО СЕ ЧЕТЕ...и гледа!
Какво съм Ви виновна? Направих компромис - маса хора отблокирах, приех за приятели и то с фалшивите им профили и какво...? Прави добро, получавай зло..В бис беге аз бях една от първите, а по мене и там дойдохте, и там клиповете ми са вече размазани дори заплашват в открит коментар Калин , що не ми видел сметката. " Калине, трябва да ти поговоря аз на тебе малко да ...." Ето ви И диалога мой с него след явни обаждания пак срещу мене-такава и онакава съм.НАЙ ДОБРЕ Е ЧОВЕК ДА ВИДИ СЕБЕ СИ - АКО МОЖЕ, ПРЕДИ ДА ТРЪГНЕ СРЕЩУ ДРУГИЯ!
ДО bis.bg
секирата
Аз съм секирата
Имам проблем И ТУК!
Хора ми пишат, че не могат да ми пускат покани за приятелство, не могат да ме намерят,а едно момиче ми се обади по телефона-позната, че ми е пуснала 3 пъти покана и аз не отговарям. Нямам такава. Аз трябваше да и пускам покана за приятелство. От другите сайтове избягах заради такива неща, от хакерите и.т.н. и тук ле щу се огорча завинаги? Само като ме разберат коя съм-секирата и се започва с хакерство и тем подобни!
поздрав!
неделя, 09 май 2010
Калин
Здравейте, Секирата
Първо - какво значи "имам проблем И ТУК!".. къде другаде имате проблеми? Ако ще ми говорите за други сайтове - не ме интересуват тамошните проблеми.
Второ - относно Бис.БГ: тук хакери - НЯМА. Дали ще се огорчите "завинаги" зависи само и единствено от действията ви тук.
Трето - ако смятате, че има някакви конспирации, и вие сте с нещо по-специална от останалите в сайта, или че към вас има по-различно отношение - грешите. За нас всички в сайта са равни! "Хакерство и тем подобни" е глупаво твърдение!
Четвърто - специално проверих и изпратих покана за приятелство към вашия профил. Няма никакъв проблем. Може би просто не са пратили поканата където трябва.
Пето - преди да пращате подобни обвинения в Лично съобщение, можеше да прочетете какво съм написал в страницата си, а то е съвсем ясно - не ми пишете за проблеми със сайта в Лични съобщения! Има клуб за Грешки и Жалби, в него създавате темата и получавате своевременно отговор. Защото не съм аз единствения човек, който може да отговори.
Надявам се, че съм бил достатъчно ясен. Ако има проблем със сайта, той ще е софтуерен, и бих го открил, при положение, че ми дадете конректни примери и данни, вместо да обвинявате по този начин с разни конспиративни хакерски теории.
Благодаря!
Калин/Бис.БГ
преди 1 час(а) и 4 минути
секирата
Благодаря за агресивното писмо -отговор! Само че аз така в този тон не Ви писах?! Днес ми се наложи да блокирам Джулия Бел, която наистина е една от плагиатките поетеси от малцинствата. Последното няма значение, защото да си от малцинствата в България е Голяма Чест. В крайна сметка и министър на културата ни не е българин. Това не е етнически въпрос, а Национален, патриотичен. Дали профилът с ник кобрата е Джулия Бел или оня въпросен ТУРЧИН, за който знаят админите , дали е някой от моите ученици за мене поне ВЕЧЕ не е важно, защото се убедих ,че едни и същи...те са нявсякъде. И които са изчерпани са тук за интриги, а повечето наистина за флирт и запознанства-любов. При мене няма първо, второ и.т.н. Нещата нямаше да стоят така ако бях тук с друг ник -прикрита ,както правят повечето не само тук. Но явно никой не цени откровените и искрени хора, Откритите.Тук наистина аудиторията е повече от деца.Това не ми пречи, защото аз не съм тук да си търся ...мъже или слава. Иска ми се да се разбере завинаги,че Полина си е Полина,а аз не съм-ТЯ и да бие всичко срещу двете ни. Най вече срещу мене.ТЯ отдавна се отказа и от попфолка, ако това там е изобщо музика, от интернета също. И сигурно има защо. Маса сайтове и изтриха , та и мои. Тук сте прав ,като казвате че какво става в другите сайтове не Ви интересува, но има едно нещо , което Ви убягва. Та нали тези хора са навсякъде -едни и същи в различните сайтове. А те не могат да се променят и навсякъде опитват номерата си. Тук нещата засега са туширани спрямо мен, но винаги в България се работи по мнение...дори и в училищата -без мене обаче. Казали са, писали са , оплакали са се тук и там...за мене че съм такава, онакава....и готово. Мнението е оформено. Аз искам да подчертая, че преди да видите човека, да говорите с него, да го поопознаете, не конкретно Вие, а който и да е , не може да се съди ПО ХОРСКИ ПРИКАЗКИ И НАГЛАСЕНИ ДЕЛА, ИЗМАНИПУЛИРАНИ СЪБИТИЯ И ХОРА!
Не съм огорчена от сайта бис беге, не съм и от повечето хора, само ме притеснява тази групичка от ....които са И тук! Разбира се, че аз ги знам кои са и защо са тук, НО Вие дали знаете? И Ви уверявам, че не са тук само заради мене,о, НЕ! След време ще го разберете . Тези от сибир го разбраха вече, но няма накъде и си ги търпят там, търпят...не е точната дума.
А тези от блог беге ги запомниха завинаги с "добро". Та така няма да говоря за други сайтове , но трябваше да дам няколко , само няколко примера. Уверявам Ви , че никога не съм се имала за нещо по специално, а и не бихте ме оставили да се вихря. Надявам се към всеки потребител сте с такова отношение? В този клуб, не можах да се оправя, както и с дизайна си на профила, та и на блога. Разбира се,че иска много време, голяма играчка е . Все някога ще се светна, макар,че аз съм върло против тази шарения в профили и блогове. Това все пак си е до избор, до отделен индивид, манталитет, култура и.т.н.
Да се надявам , че бях разбрана?
В това , което съм писала по горе-жалвала няма грам лъжа, всичко е факти -иначе не бих Ви ПИСАЛА.
преди 52 минути
секирата
Профилът тук на Драго е в моя чест пак създаден от онези...Най големиЯт ми приятел в сибира е Драго и профилът му там е само с мои неща запълнен. Днес му смениха и аватара тук със снимката на момченце с каскет. Тази снимка днес я поместих в албума си от снимки. Не е мнителност, защото виждате ,че боравя само с примери и факти. Дребнавости са и затова, не ми и действат, просто Ви давам примерчета.
ХУБАВ ДЕН!
преди 34 минути
Калин
Нищо не разбрах.
Пишете ми сбито, просто и ясно.
Нямам време да чета фермани.
Успех!
преди 31 минути
секирата
Съжалявам.
Аз имам време и ...желание
за доказване истината,
където и да е тя.
Красив да е деня!
преди 27 минути
Калин
Не ви разбирам каква истина търсите.
За мен, технически, проблем със сайта не съществува.
И разни такива конспиративни теории, хакерски атаки към вас, и т.н... дръжте си ги във вашата фантазия!
Благодаря!преди 24 минути
секирата
Няма технически проблеми, кога съм го казвала? Има технически хора с интелектуални проблеми. Фантазия всички хора имат би трябвало да я имат иначе са загубени ,като човеци. Мечти също-близко са.
Върнете се в началото Go down
секирата
Божество
Божество
секирата


Брой мнения : 1348
Интереси : izkustvo
Любим сайт :
Registration date : 22.07.2006

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА   БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 EmptyНед 3 Окт - 0:54

СТОМАНА ЛЕСНО СЕ НЕ ТОПИ, СМРАДЛИВИ ШОПИ !

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 47465607b12cf7ee97b3954d77063d3d


Малко смях, друзья!
Тази снимка я получих в един бисаджийски, висаджийски, чалгаджийски, кичаджийски сайт,
след като вкарах другата на...... -красавицата.



БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Img_138694_1683759_l



БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Img_158066_691871_l


И продължих с още мноого красиви снимки,само добро за един сайт, но не и за шепа....
Така съм правила и в други сайтове,
но не ми показват среден пръст и....
Е аз пък показвам дар слово
и никой не може да ми го отнеме,
където и да съм, ха!
Ето нещо горещо-
мой отговор на лице не вещо -
Какви герои има тук
дори Хипо е тук напук,
но Калин ме тъй яде,
че просто станах за мезе!
Разбрах,че същите са тук
с чалгарите във есие,
а уж чалгарката съм аз,
май някой друг тук не е в час?!
Разбрах защо ме поканиха
тогава тук и в мен убиха
желанието да се надявам
на късче свобода,предавам
на теб, приятелко, сега
щафетата си за БОРБА!
Измамена за кой ли път,
аз знам къде ще се покрия
в земята черна, дълъг път
ги чака мен и ....тия!
Целувки, мила!
Не съм горила,
нито сечиво омразно,
аз просто съм стоманено....желязно!
Целувки и за тебе, Драго,
момче право, яко,здраво!
Размножиха те по сайтове във интернета,
освинчиха ги, кочина направиха ги куп прасета!
Върнете се в началото Go down
секирата
Божество
Божество
секирата


Брой мнения : 1348
Интереси : izkustvo
Любим сайт :
Registration date : 22.07.2006

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА   БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 EmptyНед 3 Окт - 0:57

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Img_138694_1399237_l

НЕ СЕ ПРЕДАВАМ


КОИ ГОВОРЯТ ЗА ЛЮБОВТА?
В ГЪРДИ СА С ТОПКА ЛОЙ, А НЕ СЪРЦА!

Вия като ранена вълчица,
три планини прескачам, змеица
днес е опасала и моите деца.
Защо ли говорите за любовта,
когато с мръсотия и смърт се храните
и чужди семейства, домове палите?!
О, презрени, злощастни, ......ри,
Хасковски ...., убийци, .....али,
Асеновградски турци и роми
та чак пък творци, Пайнерски "моми"....
Нима не знаете, че всичко се връща?
Доброто злото един ден преобръща
и моля се Богу аз да съм жива
да видя смъртта на тази Годзила,
която погубва всички деца.
О, чуй ме, Господи, о, небеса!
Не ще се крия, ще спра да вия,
не ще да плача, не ще се влача,
че днес по небето звездите умряха,
майки горят в домове и горяха....
Няма дано, няма да чакам,
няма да спра, не ще се оплаквам,
който посегне на майчина кръв,
който деца ми тегли със връв,
нека получи си това от Бога,
каквото реши той,не съм строга,
Ти - leif прокретнико, Пайнер безумни
и вий празноглави, и слабоумни
жени друговерки злобни, крадливи,
Плевенски ...., жени завистливи,
Галена, Азис, Малина, Джена
и баба Глория -най злобна жена,
сред таз долна челяд чалга певици,
рападжии гнусни, боклук политици,
сред тази паплач не ще умра,
с нокти ще драпам, ще се добера,
до слънцето горе, до звезди сияйни,
ще следвам пътища Божии, безкрайни!
Какво ми остава, едничко тогава,
освен да се боря, да вярвам -не става,
да вярвам в възмездието на лошите хора,
които на Дявола са изгора,
да вярвам ...но ще продължа,
да се боря докрай за истината,
която тук на Земята я няма,
а има само завист голяма,
злоба, омраза, сеч, измама...
Не става, друг път няма да хвана!
Не ще да вия, не ще се крия,
лице си чисто не ще да мия,
ще полетя с секира в ръка,
макар че отнемат ми ... дръжката
и нека тежи сечиво омразно,
стоманено нека е, а не желязно.
Отгоре правда аз ще раздавам,
Бог ще слушам, ще се изповядам,
така ще мога да се преборя...
и вече няма да прося, да моля!
Не ще спра дотук, там ще възкръсна,
стомана горяща аз ще разпръсна,
огън, искри, жупел и плам,
в човека дявола ще изгоря. Знам.
Аз ще се жертвам щом няма кой.
Спиш робски народе мой!


https://www.youtube.com/watch?v=hC2kbokXOdU
Върнете се в началото Go down
секирата
Божество
Божество
секирата


Брой мнения : 1348
Интереси : izkustvo
Любим сайт :
Registration date : 22.07.2006

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА   БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 EmptyНед 3 Окт - 0:59

И АЗ СЪМ ЧОВЕК, А ВИЕ НЯКОЛКОТО ?БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Img_138694_1399139_l
Sibir.bg-група за въпроси, мнения, предложения

Споделете мнения, препоръки и всичко, което ви вълнува в Sibir.bgОБРЪЩЕНИЕ НА СЕКИРАТА -Анита sekirata

ПСИХИЧЕСКИ ТОРМОЗ В ИНТЕРНЕТА НАД sekirata -АНИТА и над мене вече -Jeko
ЕТО МОЯТА ТЕМА ПОРЕДНАТА В ГРУПАТА НА САЙТА, КЪДЕТО ПОСТОЯННО СЪМ ИЗТРИВАНА, СЛЕД КАТО СИ НАЧЕШАТ КРАСТАТА ЗЛОБЛИВИ ДУШИЧКИ. МОИТЕ ГРУПИ СА ПРОСТО ИЗОЛИРАНИ. ВСЕКИ ИМА ПРАВО ДА ЧЕТЕ, ДА ПИШЕ НА КАКВАТО СИ ИСКА ТЕМА И ДА ПОСЕЩАВА КОЙТО СИ ИСКА БЛОГ, ПРОФИЛ, ТОГАВА? ЗАЩО Е ТОЗИ СТРЕС ОТ МОЯТА ПОЯВА СРЕД ХОРАТА ЗА КОНТАКТ И ПОЯВАТА НА ТВОРБИТЕ МИ КАКВИТО И ДА СА ТЕ? НИМА НЯМА МНОГО, МНОГО НЕКАДЪРНИ ХОРА В ИНТЕРНЕТА? ТА АЗ ЛИ СЪМ НАЙ СТРАШНАТА? ЗАЩО, ЗЛОБЛИВИ НЯКОЛКО? В ЕДИН ДРУГ САЙТ НАСКАЧАХА, КАТО ЛУДИ СРЕЩУ ЕРОТИКАТА МИ - КАК МОЖЕЛА СЪМ ДА ПИША И ЕРОТИКА НАРАВНО СЪС СЕРИОЗНА ТЕМАТИКА ТА И ПРОЗА. БОЖЕ, КАКВО СТАНА С ХОРАТА , КАКВА Е ТАЗИ НАСТЪРВЕНОСТ И ЗЛОБА, ЗАВИСТ? АМИ КОЙ КОГО КАНИ НАСИЛА НЯКОЙ ДА ЧЕТЕ, КАЖЕТЕ МИ ДЕ? ПОКАНИХ, ПОИСКАХ СРЕЩА, НЕ ИСКАТЕ , ДА СЕ СРЕЩНЕТЕ С МЕНЕ, ЗАЩО? АЗ СЪМ С ОТКРИТО ЛИЦЕ, ЗАЩО СЕ КРИЕТЕ, ЗАЩО НЯКОЛКО ЗАВИЖДАТЕ И ЗАБЛУЖДАВАТЕ И ДРУГИТЕ? КАКВО ВСЪЩНОСТ ИСКАТЕ? НЕНОРМАЛНО Е ДА ИСКАТЕ ДА ПРОМЕНЯТЕ ЧОВЕК НА 50 ГОДИНИ СТАНАЛ И ДА СЕ ПОДИГРАВАТЕ С НЕГО! НЕНОРМАЛНО Е ДА ИСКАТЕ ДА МИСЛЯ, ДА ДЕЙСТВАМ, ДА ПИША, КАТО ВАС-ИЗБРАНИТЕ , ИЗБРАНИ ОТ КОГО ЛИ ДЯВОЛ ЗНАЕ! ЕДНИ И СЪЩИ , КАТО ЛЕШОЯДИ СЕ НАХВЪРЛЯТ СРЕЩУ МЕНЕ, НЕ СПИРАТ-СРЕЩУ БРАТА И СЕСТРА СИ, БЪЛГАРИ СМЕ-БОЖЕ...КАКЪВ ГРЯХ! ТОВА Е НЕНОРМАЛНО! ГОСПОД ГЛЕДА И ...
Понеже нещата ескалираха много тук и няма как да няма отражение в целият интернет това, реших да направя това кратко обръщение към хората на които преча, малко са но с много профили.
Когато се говори, упреква, наказва....човек са нужни свидетели, факти...а и самият човек да е налице. Никой от тези ,които ми пречат в интернета, не ме познава, дори не ме е виждал, никой. Изключвам Хипо-Найден-админа на хулите нет, но когато се видяхме с него веднъж слава Богу, той беше много влюбен в дакота, данита...и .т .н. -жената на големите хора, да речем модерна поетеса.
Знам, че тези които ме познават, виждали са ме, не могат и не смеят да ме защитят, защо да си загубят профилите?! Колкото до учениците, не всичките, то винаги има недоволни, но съм пуснала чата от сайта си в сибир, в една от групите си ,за да се види колко ме обичат децата-повечето.
В сибира поисках да дойда на среща в София , но пак ме спряха тези няколко красиви женици от групата на софиянките. С какво, админите знаят.
И ПРЕДЛАГАМ, НАСТОЯВАМ за моя сметка, на мои разноски Да се видя с админите на сибир и на още няколко сайта в които ще пусна това мое обръщение. Разговор е належащ, виждане на живо също. Убедена съм, че причината да не стане тази среща няма да съм аз, защото дори Пайнер се крие от мен, а продължава да насъсква Полина срещу мен, че аз със писанията си съм и попречила на кариерата на певица, ако тези там в чалгата са изобщо певици. Както и рапърите наши най вече с мръсните си текстове .
Оставям си телефона, за да определите срещата и датата. Ако искате и тук пишете, но само в Плевен или в София мога да дойда и то не сама. И ако някой друг злоупотреби, няма как да не се разбере, защото НЯМА ДА ДОЙДА НА СРЕЩАТА САМА.

Върнете се в началото Go down
секирата
Божество
Божество
секирата


Брой мнения : 1348
Интереси : izkustvo
Любим сайт :
Registration date : 22.07.2006

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА   БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 EmptyНед 3 Окт - 1:01

НЯМА ДА СПРА ДА ПИША ЕРОТИКА -СТИХ, РАЗКАЗИ, cefules!

cefules, cefulesteven, ТВОИТЕ ЕРОТИКИ МАЙ НЕЩО НЕ ВЪРВЯТ, ВЪПРЕКИ ,ЧЕ МЕ БАННА В КАМИНАТА НЕТ, А МАЯ МИ ИЗТРИ ВСИЧКИТЕ МИ САМО ПЕТ МОИ ТВОРБИ ТАМ В ОТКРОВЕНИЯ КОМ -ДВА ОТ ТЯХ РАЗКАЗА И ТО САМО ЗА 48 ЧАСА НА ДВЕТЕ МЕСТА. МАЛЕЕЕ КАКВА ЗАВИСТ И ЗЛОБА!Няма да спра да пиша еротика напук на литературните ни копирашки сайтове!


БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Img_138694_1837681_lПолей ме пак изкусно и люби,
целувай ме и влей се в мен, бъди!
И нека да е нощ, не ден,
прегръщай ме, и всеки ден
сладолед ми подарявай,
бъди любимо мое стихче, не преставай
да ме търсиш и покриваш,
любими мой, с мен да заспиваш!
Току що, прясно ,прясно мое стихче за 2 минути го написах .
Това е въпросният мой стих еротичен.
в друг поетичен сайт са го прочели над 1400 човека,а в сайта откровения ком го режат та и и другите ми покрай него . Там мод -Маичка "красива" не може да прости,че мъжът на нейните мечти харесва моята еротика в стихи. За нейна радост само в стих , хи! Трие ги! А пък Варненската Радост, нищо ,че не е в първа младост дори злорадства във писма по абеве и гугъла! Имам си душмани много, ще ги съди който трябва -строго!
СЛАДЪК СИ МИ ,КАТО СЛАДОЛЕД....
еротика
Не искам да си лед!
С любовта не си играй,
а себе си във мен извай!
С ръце,със устни ме опивай,
и соковете свои в мене вливай!
"Ближи си сладоледа"-
песен имаше такава,
но за мен не става!
Не ми подобава!
Искам сладкото да е в душата моя,
не от сладоледа -твоя!
По принцип не обичам сладолед!
Обичам тоник с лед!
Но вече се топя....
Тялото ми охлади!
Нека е горещо!
Ти си мойто нещо!
Сладоледът мой си ти,
в мен се разтопи!
Страстно ме люби!

прочетено : 1944
Върнете се в началото Go down
секирата
Божество
Божество
секирата


Брой мнения : 1348
Интереси : izkustvo
Любим сайт :
Registration date : 22.07.2006

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА   БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 EmptyНед 3 Окт - 1:03

НЕ РАЗЧИТАЙТЕ НА ЧУЖДИ САЙТОВЕ, БЛОГОВЕ...ОСОБЕНО ЗА ПОЕЗИЯ

Здравейте anita_trifonova,

Вашият акаунт в Netlog е блокиран от Netlog модератор.

Модераторът изтъкна следната причина:

Прекалено много ваши снимки са блокирани, тъй като не са в съответствие с нашите правила за ползване.

Смятате ли, че това е грешка?
Прочетете Правилата за ползване или се свържете със Системата за клиентска поддръжка.
ВСЪЩНОСТ БЛОКИРАНА СЪМ В bgnetlog.com ПАК ЗАРАДИ КРАДЛАТА ОТ ТУК, КОЯТО И В НЕТЛОГ МИ Е ПУСНАЛА КЛИПОВЕТЕ И СТИХОВЕТЕ, СЛЕД КАТО ВЕЧЕ МЕ НЯМА ТАМ И ВСИЧКО МОЕ Е ИЗТРИТО ОТ СТАРИЯТ МИ АКАУНТ! Ужас! Кажете сега , кои са престъпниците, душеубийци....? Май навсякъде е така, корупция и разврат в интернета ни, ако изобщо вече е български. Пак ме крадат и се кичат с мои творби и клипове!Този път не тук.Крадлата,плагиатката от тук е причината да бъда блокирана в bgnetlog.com нет лог вижте поста в блога ми.ПУСНАЛА Е ТАМ В БЛОГА СИ МОИТЕ КЛИПОВЕ,които вече се коментират, но при мен бяха заключени. И това ли не е хакерство?
http://bg.netlog.com/eeqq1971

Кастрят ме, изтриват ме заради еротиката ми, а вижте какви еротични стихове с разголени снимки в клипове се толерират, но нали не са на секирата? Това е ЦЕНЗУУУУУРАААААА КЪМ МЕН!

http://bg.netlog.com/eeqq1971/videos/videoid=bg-176375

http://bg.netlog.com/eeqq1971/videos/videoid=bg-176374

Как живеят, спят тези женици - пиявици изпиващи кръвта на такива, като мене?

След като споделих, че за 48 часа съм банната в откровения ком, камината нет и още два сайта, не закъсня и нетлога - уж от най сериозните. Бях поместила много мои клипове, стихове та и в група поезия, разкази, доста снимки и то снимките с разрешение само за мене и приятелите ми в нетлог. Нямаше сред тях еротични. Но... И КАКВО? Ще си пишем само в нашите си сайтове, на чужди да не разчитаме, така ли? Там просто трябва да се пЛаща. Можеш глупости да пишеш ,както в откровения ком, но като си платил таксата имаш право да триеш коментари , двойките си...Хе ,хе ,хе...това е страшна смешка за култулата и поезията ни, за интернета ни, за държавата ни - тоес за племето. ЦЕНЗУРА ЗА СЕКИРАТА! НЕ ЩЕ ТОВА ЖЕЛЯЗО, ВЕЧЕ СТОМАНЕНО ДА СЕ ПРЕТОПИ И ТОВА Е ...АМИ ДА РЪЖДЯСВА САМО ЗАХВЪРЛЕНО И ЗАБРАВЕНО. НО УВЕРЯВАМ ВИ НЯМА ДА СТАНЕ. Дори сега това го пиша за трети път -сървърът прекратил връзката. Бях писала за азиатската култура и нашият вкаменен министър Вежди. И за Стефчо Асеновградски. Наистина този човек е болен от мания за величие, чак в Плевен идва да си раздава книжките по книжарниците . Златка също -уж на курсове. Няма И поезия, няма ги онези Ботев, Вазов, Вапцаров, които не тичаха като днешните самозванци да си продават книжките..хи, хи , а се биеха и за кои, и за какво? Няма отчаяние има отвращение и съжаление ... ГОРКАТА БЪЛГАРИЯ! ГОРКАТА!

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 811406
Върнете се в началото Go down
секирата
Божество
Божество
секирата


Брой мнения : 1348
Интереси : izkustvo
Любим сайт :
Registration date : 22.07.2006

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА   БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 EmptyНед 3 Окт - 1:07

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 695886896_2fd24cf518


ПОЕЗИЯТА ВЪВ ВИРТУАЛАЛатинки разни и Калинки
превзеха сайтове, "глогинки"
раздават те на неграмотни,
слугуват на хора имотни !
Лъжа, фасада, дограма ,
ментета, фалш и реклама ,
това крепи ги в виртуала ,
всяка от тях е взела дала !
Изчерпани, с души пияни ,
правят се на партизани ,
но в ръце властта държат ,
поезията маскарят !
Разбира се, че имат вожд-
загубен, тъп,пробит галош,
с комплименти те го славят,
и мислят, че добро му правят .
Какво е мафията днес
в държавата ни без прогрес ?
Поезията ни остарява ,
модерната е просто плява !
Към тез, които подир мене тичат ,
а уж не ме признават и не ме обичат .
Дразнете и дракате ме изнемощели ,
какво от мене лошо сте видели ?
Не истински сте , разберете ,
лъжливо пишете вий запомнете .
С поезия бизнес се не прави ,
дяволът превзе ви, болни глави !


http://vbox7.com/play:0f269bfa&r=emb


И с друго мога да ти отговоря ,но точно тъй реших да сторя ,драга бизнес поетесо .Душа продаде си , ....есо !
БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Img_138694_1709012_l

ВСЯКАКВА ПРИЛИКА И СЪВПАДЕНИЕ НА ИМЕНА, НИКОВЕ ОТ САЙТОВЕТЕ ХУЛИТЕ , БЛОГ БЕГЕ И БУКВИТЕ НЕ Е СЛУЧАЙНА ! ПРОСТЕТЕ МИ, ЛАТИНКИ И КАЛИНКИ, РЕГИНКИ-ТРИНКИ, ЛАЗАРИНКИ....КОПИЕТА РАЗНИ, ИНФИНИТИ - МАЗНИ, МАИЧКИ ЗЛОБЛИВИ И ЕСЕННИ СЛИВИ.


Върнете се в началото Go down
секирата
Божество
Божество
секирата


Брой мнения : 1348
Интереси : izkustvo
Любим сайт :
Registration date : 22.07.2006

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА   БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 EmptyНед 3 Окт - 1:09

ЗАВИСТ, ЗЛОБА БЪЛГАРИТЕ ГОНИ -
ЛИПСА НА ХОРМОНИ !
АМАН ОТ ЗЛОБА И ЗАВИСТ !БЛАГОДАРЯ, ДРАГО!Блогът на Dragoslav Браво на завистта българска!"Тази вечер се принудих да пиша и аз в недостъпната за секирата група на админите. Каквото и да напише там го изтриват. В нейните групи също почти никой не влиза и как ли става това? С манипулиране или чрез админите? Повече от ясно е, че не им се нрави на някои лошата истина в устата на секирата. Обидите по тази жена не спират и аз даже разбрах защо е така. Жената висяла в интернета денем и нощем, правила си реклама, искала да има слава на поетеса и. т. н. По голяма простотия не бях чувал и добре , че познавам добре секирата, за да ви кажа и на вас, че тя не е такъв човек. Жената е самотна и няма друг избор освен интернета-нали само той е почти без пари? Какви пари да има една учителка, та чак пък за книжки, но не се и натиска. говорил съм с нея.Тогава защо и е слава в интернета , след като не иска да си прави стихосбирки? Нещо май не се получава измислената стратегия на някои, на които явно секирата им е виновна ,че не могат денонощно да са като нея в интернета. Кой им е крив? Оплака ми се женицата, че получавала неприлични предложения да си издаде стихосбирка някъде там.... и да спре с интернета, изобщо да спре да влиза в интернет. И такива покани получавала от интернет приятели , които явно друг ги кара. Профилът ми е най вече за защита на секирата, най вече от жал, признавам че няма как да не ме боли и за вас, коравосърдечни хора и завистливи. Може би и аз щях да се поддам на манипулация, но познавам секирата и ви уверявам, че не е това чудовище каквато я изкарват някои просто защото не е като повечето хора . Навих се да не спирам защитата на секирата , когато разбрах и ми го доказа как са блокирали най добрата и приятелка от Хасково. Тази, която посмя да заяви публично в групата и ,че и е вярна и не се отказва от нея, от приятелството и. Кой го направи от останалите и приятели и то публично ? Поне аз не знам. Но ето ви извадки от диалози, не монолози. Монолози я принуждават да си прави и то в групите и. Защо били седем? Едната я изтриха пак заради друга поетеса. Била изтривана и гонена , но от кого? След като има цензура в интернета, след като всичко се следи ,спира, всичко което е по различно. И всеки който се отклоняа от утъпкания път бива дагмосван. Горката секира! Тя плаща достатъчно със здравето си , като не излиза от интернета, на какво и се завижда? Няма мераци за слава, за изяви, дори за гаджета! Не знам, но аз бих се срамувал ако съм като Тодор, който я нарича каква ли не, а дори не я е виждал. Само едно повтаря, че искала да е известна и правила профили...Че на тях имало на какво да ес завижда, а не на нея. Това наистина е завист. Питам последно, тези които имат много профили и регистрации и различни , за всяко гадже по една регистрация , тях няма ли да осъдите ,че се правят на големите пичове или мадони? Срамно. Срамна работа. Наистина , това е чиста проба завист и злоба към една самотница. Това е грях. И има разрешение краят му.

Нека си признаете, че не току така всичко това се развива в сибир сайта, където има най много лично творчество Анита. Или поне така си мислят някои. Така беше и в оня сайт - другият, в който имаше хиляди постинги нейни и по жалби пак от същите хора я изтриха. Има цензура за Анита, някои искат да я спрат изобщо от интернета и тези някои те са болните , а не тя! Защо, отговорете си сами.

Тодор -Да я оставим, но тя не ни оставя на мира с нейните параноични напъни, Приятелю на Секирата! Личи, че не си поредният аватар на Секирата . А сега ми докажи, че някой друг, не тя самата, блокира хората в листата и от нейно име! Докажи ми, но много моля - смислено и аргументирано!, че някой спира профила и, групите и и прочее - заради мен и такива като мен, на които им е писнало от парвенющината на такива като теб!? Докажи, че целият този фарс не е сценаризиран и режисиран от самата Секира с една-единствена цел - да печели медийно внимание!?Е да, за теб истината е като аналния секс - ако не ти харесва, непременно ще те обиди и ще те боли от нея!Право да давам преценка за хората ми дава опитът, дори с такива като теб, животът, който никога не е бивал лек за мен, и интелектът ми - който очевидно е доста над твоя, въпреки че аз го подценявах до момента.
А даваш ли си сметка на колко много потребители ще сториш лична услуга, ако вземеш, та напуснеш този сайт окончателно - с всичките си фейкове вкупом!?
Та..., упрекват ме, че съм открит и откровен до самоубийство, но досега не са ме упреквали, че лъжа. Познават ме доста хора тук, знаят, че не съм фурнаджийска лопата като теб и преди да кажа "хоп" гледам дали съм скочил - тоест мисля - и не ме мързи, за разлика от теб, да го правя преди да споделя каквото и да било!
И които ни познават - мен и теб - с радост ще удостоверят, че когато говоря за твоята откачена психика, за твоите девиации, за твоето поведение, аз не те обиждам, аз просто коментирам очевАдното!
И дори се притеснявам от факта, че може би ще се приеме като подценяване интелекта на останалите ни съфорумници, защото те също не са нито глупави, нито слепи!

cekupamasekira jupeloganplam:

АЛО, МАЛКИЯТ, ПО ЛЕКО С ОБИДИТЕ! ТИ СИ ТОШКО КОЛКОТО АЗ СЪМ ЛЮДМИЛА ЖИВКОВА!!! ЕДИНСТВЕН БОГ СЪДИ! КОЙ СИ ТИ ДА ДАВАШ ПРЕЦЕНКА ЗА ХОРАТА, ДОРИ И САЙТА ДА Е ТВОЙ? КОЙ СИ ТИ ДА ОБИЖДАШ ХОРА, КОИТО ИЗОБЩО НЕ ПОЗНАВАШ? А АЗ ПИСАХ ТОВА , КОЕТО ВИЖДАТ И СЛЕПИТЕ ,ЯСНА ЛИ СЪМ? Я СЕ ВИЖТЕ НЯКОЛКО ТУК СЕ ШИРИТЕ В ТАЗИ ГРУПА ТА И В САЙТА С МНОГОТО СИ ПРОФИЛИ И НАЙ ЛОШОТО Е, ЧЕ ОБИЖДАТЕ НА ПОРАЗИЯ И ГОНИТЕ ХОРАТА, А ОБВИНЯВАТЕ МЕНЕ. МАМКА МУ СТАРА, ЩЕ ДОЙДЕ И ВАШИЯТ КРАЙ, НО АЗ ЩЕ НЕМЕРЯ НАЧИН ДА ДОЙДА ТАМ НА МЯСТО И УВЕРЯВАМ ВИ .... НИЩО НЯМА СКРИТО, НИЩОООО!

Севда

Приятел, много се фишкаш и защо ми се струва че си уреждате лични сметки със секирката? С какво право пък ти я обиждаш? И защо се правиш на комунист? Домиляло ти е за Людмила Живкова? Анита не я обижда, но на тебе така ти изнася да си ги плещиш. Кой я гони? Защо и блокират хората , които я защитават, приятелите и? Не е ли това начин да ги откажат от нея? Защо и спират профила, групите и всичко заради такива като тебе завистливи, та и доктори
Аз пък я харесвам и какво? И мене ли ще изкараш болна само защото я харесвам? Тя е истинска за разлика от такива като тебе, които напълниха интернета. Вие на всичко сте факирите, само вие разбирате и можете.
На мене пък не ми харесва фукнята ти, надуто копеле! Какви снимки си поместил надувалник такъв

Слушай ,мамино синче. Научено си да се налагаш и като не мине твоята обиждаш.Грешка на природата си, пълно непокритие на самочувствие и реалност. Имаш ли огледало? Виж се.

Dragoslav Lekov Оставете sekirata ! Приятелка ми е , добра жена е и не прави нищо по различно от това , което вие всички тук правите Вижте аз колко много приятелки имам в нейна чест.

Прекалено се вживяваш и се правиш на чичо доктор. Какво толкова е направила? Я да видим. Имала профили. Може и така да е, но останалите нямат ли, а ти? Другото по важното е кога човек се принуждава да търси начини на защита, а не на реклама, както ти си мислиш и навиваш останалите. Защо ли? Защото я познавам. Тя не ламти за слава и не прави книжки, като...знаеш като кои.
Запиши си го някъде, защото ми се струва, че и завиждаш. И няма накъде изкарваш я луда от безсилие да и надделееш. Секирата не е болна на тема велика поетеса и всякаква в интернета. Тя не е от тези ,които са тук защото не могат да си продадат книжките навън. Тя не ламти за слава, защото си я има, въпреки всичката помия хвърляна по нея.А такива като тебе слугуват на чужди мозъци, навярно на млади и красиви жени, които само с младостта и с кукленската си красота надминават секирата. Секирата не си прави реклама -така ви изнася да го приказвате. Вие ако живеете сам и сте се огорчили от доста неща и хора няма ли да стоите повече пред компютъра? Аз я разбирам много добре, а вие се подигравате и ровите в раните и . Това е наказуемо много повече от някакви си там профили ,с които тя не може никога да ви настигне. Не е факир , като вас. Не е админ, не е модератор...

Страх или какво изпитвате от това, че тя е денонощно почти в интернета и става във виртуала известна? А вие, го не можете. И кой ви е крив?
Започвате оплюване. Доста подличко и злобарско!

Dragoslav Lekov:

Слава не знам как се извоюва, но определено си много злобен, за да я имаш някога, Тодоре. А и доста завистлив. Колко кадърен си е ясно, играеш си със сложни думи, но не си човек, нямаш човешкото. Така не се постига слава. Писнало ти да се спъваш в нейни постове, а защо ходиш по стъпките и? Стига завист, излагате се. И ако наистина - "пази боже от такава известност", защо тогава секирата ви дразни и сте побесняли толкова най вече поетеси и поети срещу една обикновена жена, но различна от вас? Страх или какво изпитвате от това, че тя е денонощно почти в интернета и става във виртуала известна?Има на какво да и се завижда на секирата и добре го знаете. Факта че не я преглъщате говори много. Вижте се как сте настръхнали . И когато съдите един вижте селбе си. Аз спирам. Наистина сте предубедени и завстливи и то много. Жалкото е , че и дъщеря и в друго поприще пострада от същото.
Амин наистина, но за вас, облагородете душите си!


Тема : КЪМ ВСИЧКИ ,КОИТО МИ ВЯРВАТ-


Jeko Milchev
Пуснат на: 22 Април 2010, 05:50
Отг: КЪМ ВСИЧКИ, КОИТО МИ ВЯРВАТ- Цитирай Отговори Докладвай


Вярвам ти и знам,че истината ще възтържествува един ден. Наричат те всякаква, а всъщност си търсена и четена. Не е ли това страх от истината и страх от контакт с хората като теб, които говорят само истината? Каква нелепост и колко тъжно за нас хората. Бъди ни здрава!

The-New-Star Of-The-Day
Пуснат на: 24 Април 2010, 00:10
Отг: КЪМ ВСИЧКИ, КОИТО МИ ВЯРВАТ- Цитирай Отговори Докладвай


Аз ти вярвам, приятелко, и съм с теб!

Постът е редактиран на 24.04.2010 00:11The-New-Star Of-The-Day
Пуснат на: 13 Юни 2010, 18:35
Отг: КЪМ ВСИЧКИ, КОИТО МИ ВЯРВАТ- Цитирай Отговори Докладвай

И ще продължавам да бъда с теб, приятелко, защото ти вярвам! Събудете съвестта си, заблудени хора!


секирата огънжупелплам:
ЗАТОВА ТЕ БЛОКИРАХА ОТ МОЕ ИМЕ НО НЕ ЗНАЯТ ЧЕ МЕ ПОЗНАВАШ, ЧЕ СМЕ СЕ ВИЖДАЛИ. КОЙ БЛОКИРВА ОТ МОЕ ИМЕ?АЗ ПОМНЯ КОИ СЪМ БЛОКИРАЛА,ДРАГИ!ЗНАМ ЧЕ СТЕ ВИЕ НЯКОЛКОТО, КОИТО НАИСТИНА АЗ ВИ БЛОКИРАХ.АМИ ДА,КАТО МЕ ПРЕДАДОХТЕ, ПЛАГИАТСТВАТЕ И ИНТРИГАНТСТВАТЕ И ГОТОВО - ОТНЕМАТЕ МИ ИСТИНСКИТЕ ПРИЯТЕЛИ. ХОРАААААА, КАК ДА СЕ КЪЛНА, КАТО НИКОЙ НЕ МЕ ЧУВА-БЛОКИРВАМ НАИСТИНА,НО НЯКОЙ ЗЛОУПОТРЕБЯВА И СА БЛОКИРАНИ НАЙ ДОБРИТЕ МИ ПРИЯТЕЛИ,КАТО -The-New-Star 24 г., Birmingham ПИСНА МИ ДА ЗНАЕТЕ, НАИСТИНА ЩО ЗА СЪРЦА ИМАТЕ? Тази жена редовно ме защитава в групите ми и в тази на сайта, ясно! Видяхте ли се колко пари струвате вие няколкото злобари?!


Е мои приятели виждате докъде води злобата и завистта на хора с власт и пари, научили няколко сложни думички , изхвърлящи се с тях , а не с човешкото в тях, което и липсва. Нали така, "Тодоре"?" Господи, гади ми се! Тези хорица са болни, много болни. Спаси душите им. Melody Rain-RIVER
Пуснат на: 15 Юни 2010, 00:35
Отг: КАК НЕ ВИ Е СРАМ, ИНТРИГАНТИ ?! Присъедини се Докладвай


Ами тя така се пъне да се набива на очи, че дори кьорав да си, няма как да не я забележиш....А колкото до завистта- тя трябва да ни завижда...И с основание.
Dragoslav Lekov:
Има на какво да и се завижда на секирата и добре го знаете. Факта че не я преглъщате говори много. Вижте се как сте настръхнали . И когато съдите един вижте селбе си. Аз спирам. Наистина сте предубедени и завстливи и то много. Жалкото е , че и дъщеря и в друго поприще пострада от същото. Амин наистина, но за вас, облагородете душите си!

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 1435263
Върнете се в началото Go down
секирата
Божество
Божество
секирата


Брой мнения : 1348
Интереси : izkustvo
Любим сайт :
Registration date : 22.07.2006

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА   БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 EmptyНед 3 Окт - 1:13



БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 125746
БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Speck


КАК ДА ВИ ОБИЧАМ, МОМИЧЕТА ?!


Ето този коментар праща малко момиче на Турчин тук и в bis.bg и му казва МИЛИЧЪК...А той е поне на 40 години - знам . Срам ! БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Crazy Български изкусителки изпразват портфейлите на турските мъже ."Турски мъже, живеещи в Турция и ЕС, са попаднали в клопките на турско говорещи жени от България, които са се обърнали към тях за помощ или приятелство по Интернет, но след това са отмъкнали големи суми пари от тях.Тази схема продължава от няколко години и въпреки че турскитетелевизионни канали и вестници съобщиха за измамата, броятна излъганите турски мъже расте. В имейли до агенцията много от тях заявяват, че са изпратили големисуми, често четирицифрени, но не могат да се обърнат към никакваинституция за помощ, тъй като имат или само телефонни номера отпредплатени карти, или фалшиви лични карти на въпросните момичета. Те молят българските власти да вземат мерки за предотвратяване натази измама. От друга страна, някои се притесняват от неприятности всредата си и не споделят с никого, че са измамени. Сред тях има и семейни, и неженени. Схемата действа само с плащания през Уестърн Юнион,а сканираните лични карти, които се изпращат на турските мъже, саподправени, с невалидни ЕГН-та, имена и сменени снимки. Споредполучените писма става ясно, че практиката е една и съща. Жената с български мобилен номер намира турско говорещ мъж винтернет сайт или в чат канал, след което връзката продължава месец илидва. Идва момент, когато момичето заявява, че иска да замине притурчина, но няма пари да си извади паспорт, тъй като "струва многоскъпо, около 500 евро." Изпраща и подправена лична карта, след което чужденецът в очакванеда я види задвижва трансфера. След като получат исканата сума, тепродължават схемата с искане на още пари, като измислят най-различни причини. Една от тях например е, че "при преминаване от България към Турция имало изискване да се покаже 600 евро в брой като гаранция." "Аз съм театрален актьор, но хората от тази група излязоха по-големиартисти, успяха да ме убедят, че жената е на границата и че уж ми давамитничаря, за да ми обясни, че трябва да има 600 евро на границата,които за съжаление изпратих и я чаках напразно часове на уговоренотомясто," пише един от потърпевшите. Според писмата момичетата пишат на мъжете, че "са в затрудненоположение, че си нямат никого или че ще ги омъжат за някакъв, когото необичат," след което ги молят да им изпратят някакви пари, за да заминатпри него. Турчин, работещ в Украйна, разказва, че е направил най-накрая това, което трябвало в началото. "Момичето, с което си писахме месец-два ми каза, че иска да дойде при мен. Изпратих й няколко пъти пари за паспорт, пътни до София,за да си купи самолетен билет и чак след това се сетих да проверясамолетната компания и установих, че за въпросния ден, за който миказа, че е купила билета, няма никакви полети до Украйна," обяснява той. Мъжът е взел назаем и изпратил около 1 500 евро. "Ще дойда в България и ще ги намеря, но ще етрагичен краят им. Кажете ми как да вляза в страната?", пита един отужилените, след като е разбрал, че е измамен. Не е ясно каква енародността на момичетата, които поддържат контактите, но се твърди, чеговорят много добре турски език. В турските форуми се вижда, че измамените мъже са повярвали намомичетата, а някои продължават да им вярват, въпреки че им искат парии въпреки че други са ужилени от подобна схема. Запознати казват, чехората, които се занимават с такъв метод за отмъкване на пари, са сипостроили къщи на няколко етажа, карат скъпи коли и се изхранват самоот тази дейност. Турският телевизионен канал "Шоу ТВ" излъчи запис на един реален диалог с момиче от България,която обяснява на турски бизнесмен какво й трябвало, за да отиде принего. В разговора, за да бъде убедителна, момичето казва: "От самолетиме е страх. Ще пътувам с автобус." Турският мъж казва, че вече сериозно се дразни, тъй като поне десетпъти на ден му клипвали от различни български номера. Той разказва, чемного негови приятели са изпратили пари и никой не е дошъл. Преди времегенералният консул на България в Истанбул Евгени Генев беше предупредил турските мъже да не се поддават на подобни съобщения и мейли, в които жени от България искат помощ. Той заяви пред турските медии, че схемата е "организирана от престъпни групировки в България, използваща жени за отмъкване на пари от мъжете по Интернет." Генев, посочи, че съответните български органи работят заедно с турските си колеги в тази насока. actualno.com"



БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Pari


ЗАРАДИ ТОВА ЛИ?ВСИЧКО Е ПАРИ И ПАК ПАРИ , ПИСНА МИ !СВЪРШИХА ЛИ СЕ БЪЛГАРСКИТЕ МЪЖЕ,
"МОМИЧЕТА" ?
Върнете се в началото Go down
секирата
Божество
Божество
секирата


Брой мнения : 1348
Интереси : izkustvo
Любим сайт :
Registration date : 22.07.2006

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА   БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 EmptyНед 3 Окт - 1:15

ПРОВОКИРАТ МЕ- продължават с блокирането ми в интернета !

На кого пречи бройката ми постове или аз самата с какво преча? Има една групичка явно , която се е заела с мене и ще се наложи да се разследва случаят с моето игнориране и тормоз в някои сайтове и форуми. Кой не разбира от сатира, http://forum.all.bg И там...не ме прескочиха , спряха ме. Заради пиянката - уж поет Икономов . Там се правят на улави, че съм изчезнала, а ме блокирали ! ПЪЛЕН Е НЕТА СЪС ЗЛОБАРИ, ПРИ ТОВА НЕКАДЪРНИ, ТОГАВА КАКВО ИСКАТ ОТ МЕНЕ?
И нямало връзки в интернета ли? Резил ! Има и то какви. Най некадърните и брутални дори със жени са защитени в нета. БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Icon_evil

"Наложено ви е ограничение и не можете да изпращате мнения и лични бележки.
Натиснете бутона 'Back' и опитайте отново."

За да не мога да влезна в http://forum.all.bg да се защитя и не само там е така ! Е, ако това ако не е корумпиран интернет, какво е? Ако тези пиянки , като уж поета Икономов не са връзкари какви са?

Този Икономов -уж поет по добре да намери сили и воля да спре алкохола вместо да се яде с жени като мен и да хлипа що неговата го оставил, ами има защо явно.

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Img_138694_458718_b

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Img_138694_1870603_l

Госпожа червенокоса наричаше детето ми всякакво, а сега се обижда ,че е в клипа ми - даже и правя реклама.

https://www.youtube.com/watch?v=JyrKfScjvag
Върнете се в началото Go down
секирата
Божество
Божество
секирата


Брой мнения : 1348
Интереси : izkustvo
Любим сайт :
Registration date : 22.07.2006

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА   БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 EmptyНед 3 Окт - 1:23



БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 1552910
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
НЕ ЗАБРАВЯМ, НЕ ПРОЩАВАМ , КОГАТО СЕ КАСАЕ ЗА ДЕЦАТА МИ...Днес пак игри, но няма да пиша затова, то стана като добър ден в моят профил. Всички си сменят данните, имената, никовете, регистрации...но АЗ СЪМ ТРЪН В ОЧИТЕ . И така...На мене никой не ми дава обяснения, извинения защо и без сатира бивам наричана всякаква тук и навън от НЯКОЛКО БОГОИЗБРАНИ поети и поетеси най вече, най вече ? ! Защо ми се пречи, защо за мене доста врати са затворени и това не озлобява ли човек ? Това благородно ли е , разбиращи ? Разбира се вие няколкото, не можете да ме озлобите, каквито и да ги вършите...Аз си пея моята песен и не преча на вашите песни, просто не ги слушам.БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Smiley-tongue-out
Защо точно избрах червенокосата поетеса за в моят стих и клип ? В клипа няма защо да го пиша, макар че и тук няма да ми повярвате, но факта , че точно където са плъзнали червенокоси поетеси, точно там ми се пречи и съм забранена. Пък и тази влюбена в себе си червенокоса поетеса, сама си вкара автогол - тук в профила си беше пуснала песента "Тази вечер аз съм хубава "
БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Smiley-smileСрахотно самочувствие ! От тогава не е слезнала на Земята, хвърчи и то в сайтове за запознанства, макар и по стара със старата си снимка. Преди две -три години писах в стихове беге и алл беге, и тази женица с чаровна усмивка подкрепяна от админи и други сеирджии ми се подиграваше на моята усмивка и стихове....НА ДЪЩЕРЯ МИ !!! Там бях пуснала много снимки на дъщеря си под стиховете си. Знаете какво може да направи, пише една разярена Майка, още повече от някаква си увехала червена сл... В последствие ме изтриха и от двата сайта. Преди месец отново започнах да помествам в стихове беге, надявах се ,че плевенчани , които са превзели сайта не ме мразят чак толкова? Но...сгреших...Пак ме блокираха, както и в калдата инфинити и Мая в откровения! В аллбеге в поезия продължават с тормоз и обиди по мене начело с този Икономов, за който тук имам пост.
!!!!!!!!!!!!!!!

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Img_138694_458718_bБОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Img_138694_1870603_l
!!!!!!!!!!!!!!
Сменя си аватарите там в аллбеге и то в поезия, така както сменя бутилките ! Той дори е подпитвал И тук дали аз съм онази секира с дъщеря чалгарка! Той дето не оставя бутилка неизпразнена.БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Smiley-money-mouth
Да не съм чула повече , че аз съм злопаметна, злобна, че АЗ не мога да прощавам и .т .н .
Плевенчани са ме виждали, както тази Вики и знаят много добре, че не съм лош човек, че се ЗАЩИТАВАМ.
И бебето като го щипят реве. Отговорете си защо го правят щипалките при това - майки и то по най милото ми - децата ми. Но аз не мога да плача заради простотията и злобата на другите. Не върви на една секира да плаче.
БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Smiley-smile
https://www.youtube.com/watch?v=JyrKfScjvag
Върнете се в началото Go down
секирата
Божество
Божество
секирата


Брой мнения : 1348
Интереси : izkustvo
Любим сайт :
Registration date : 22.07.2006

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА   БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 EmptyНед 3 Окт - 1:26



БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Img_138694_1689134_l!
ВИНОВНА БЕЗ ВИНА

Виновна съм за греховете на дедите си.
Виновна съм, че гоня аз мечтите си.
Виновна съм, че чувствена съм, нежна,
дори че съм със кожа белоснежна.
Виновна съм, че се родих човек,
човек и не за този век.
Виновна съм, че нямам си късмет,
със хората , с душата си, със теб.
Виновна съм, че тъй съм неразбрана
и че такава искам да остана.
Виновна съм, че в мен тупти сърце
и плача, смея се, като дете.
Виновна съм ,че съм нечута
от хората, които трябва,
не съм жестока и не съм надута,
все някой моята душа ограбва.
Виновна съм, че съм добра и бяла,
че труден път в живота съм избрала,
в сърце си трупам болка и обиди
и няма кой това да чуе, види.
Виновна съм за чужди грешки,
дори за туй, че слушам смешки,
за глупостта на други хора.
Виновна съм , че съм изгора
на хора разни не признали
духът ми мой, мен поругали.
Виновна съм и у дома,
че майка се родих, жена
достойна с гордост,доблест, чест,
такава съм дори и днес.
Виновна съм и за България,
сърцето мое плаче, слави я,
но неми са словата мои.
Къде сте Български герои?
Виновна съм пред този свят,
че моите очи не спят,
че моят дух е непреклонен,
делата не превръщам в спомен.
Виновна съм пред рожби мили,
че в бедност, нищета са се родили,
аз възпитание добро им дадох
и своята душа окрадох.
Оглозгана останах, куп костици,
от лоши хора, зли, ........ци,
децата ощетени си оставих,
не мога всичко туй забравих!
Виновна съм във този свят -измама,
виновна съм за свободата си голяма.
Върнете се в началото Go down
секирата
Божество
Божество
секирата


Брой мнения : 1348
Интереси : izkustvo
Любим сайт :
Registration date : 22.07.2006

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА   БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 EmptyНед 3 Окт - 1:32



БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Img_138694_1861744_l!!!
ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА
На зло с добро отвръщай,
назад не се обръщай !

Шамар ударят ли ти -
подай и другата страна,
не се страхувай от това,
че битият ще бъдеш ти.
Ох, знам, знам как боли !
Недей плачи, недей скърби !
В бияча злото ще се върне,
ще го срази,ще го погълне.
Доброто щом в душата ти умира,
възмездието теб намира !

https://www.youtube.com/watch?v=HiWd9_6GItA

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 0c023
НЕ СЪМ СЛЪНЦЕ ДА ОГРЕЯ ВСИЧКИ ! ПОЛИНА ПЪК ХЕПТЕН ! НАИСТИНА НА ЧОВЕК МУ ПИСВА ВЕЧЕ ОТ ПРОСТОТИЯТА НА НЯКОИ , КАТО - Т !! И ТАКИВА СА ТО ТУК ПОДДЪРЖАНИ ОТ ТЕЗИ, КОИТО ТРЯБВА ДА СЪТВОРЯВАТ РЕД. ИСКАТЕ НЯКОЛКОТО ДА ОТБЛЪСНЕТЕ ХОРАТА ОТ МЕН , ПОЧТИ ГО СТОРИХТЕ, НОООООООО САМО В ТОЗИ САЙТ . АЗ НЕ ОСТАВЯМ МАГАРЕТО В КАЛТА СИ. ПОСЛЕДНО ПРЕДУПРЕЖДАВАМ -СПРЕТЕ ПОСТАВЕНИТЕ ЛИЦА, КАТО Т - НЯКОЙ СИ, КОЙТО РЪСИ БИСЕРИ ПО МОЙ АДРЕС НАРОЧНО И ТО НА ТЕМА ЗДРАВОСЛОВНА, ПСИХИЧЕСКА ! А ТИ, ГРЕШНИКО Т, ЯСНО Е ЧЕ НЯМАШ КАПКА СЪВЕСТ - ЧОВЕШКА ! КАКВОТО ПРАВИШ НА МЕНЕ НЕПОЗНАТА У ВАС ТОВА ЩЕ ДОДЕ! И ТОВА ЛИ Е КЛЕТВА, НЕГРАМОТНИКО? ТОВА Е ПОЖЕЛАНИЕ, ДРАГИ, ОТ ТЕЗИ ДЕТО МИ ПУСКАШ И НА МЕНЕ.

КЪДЕТО ИМАМ НАЙ МНОГО ПОСТОВЕ , КЪДЕТО ТЕЗИ НЯКОЛКО ВЛАСТВАТ БИВАМ , ТОРМОЗЕНА, СПИРАНА, КАКТО В БЛОГ БЕГЕ -2009! ЩЕ СЕ НАЛОЖИ НЯКОЙ ДА ОТГОВАРЯ ЗА ТОВА И ДА ДОКАЖЕ ПСИХИЧЕСКОТО МИ СЪСТОЯНИЕ . УВЕРЯВАМ ВИ! А ГРУПИТЕ -ТЕ СА САМО ЗА ПОСТАВЕНИ ЛИЦА, ТЕЗИ ДА КОИТО СЛЪНЦЕТО ГРЕЕ И НЕ ЗАЩОТО ЗАСЛУЖАВАТ. Познайте защо?
ПРИЯТЕЛИ, КЪМ ВАС! СЕГА ЩЕ ПРОЛИЧИ КОИ СЕ ИЗПЛАШИХТЕ ОТ ПРОВОКАТОРИТЕ И МЕ ЗАБРАВЯТЕ.

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 F9d5fa6f35c4
Върнете се в началото Go down
секирата
Божество
Божество
секирата


Брой мнения : 1348
Интереси : izkustvo
Любим сайт :
Registration date : 22.07.2006

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА   БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 EmptyНед 3 Окт - 1:35

КОЙ БЪРКА В МОЙТО КАНЧЕ ?!

Кой бърка в мойто канче
и с чуждо мляко ми го пълни ?
Налага ми какво да пия,
дано себе си затрия .
Трови ми деня, нощта,
не ми е майка ни баща,
налага ми как да живея
и да блея, не да пея .
Краде от моя смях и дух,
убива мойто в мен и чух,
видях човеци туй не са .
А аз ? Тревичка не паса !



За манерка не ставам,
стоменена съм, познавам
кое (чие) мляко е менте.
Кажи, доят ли се свине ? !



БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Img_138694_1870602_l
Върнете се в началото Go down
секирата
Божество
Божество
секирата


Брой мнения : 1348
Интереси : izkustvo
Любим сайт :
Registration date : 22.07.2006

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА   БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 EmptyНед 3 Окт - 1:38

СПЕЦИАЛНО ЗА СИБИР И "ЗАИМОВ" - ПЛЕВЕН

КОЙ ТРИЕ ТЕМИТЕ И ГРУПИТЕ НА СЕКИРАТА И ЗАЩО -ЦЕНЗУРА?!


ЗАЩОТО ЦЯЛАТА ЗЛОБА И ЗАВИСТ, ПРОСТОТИЯ Е ПЛЕВЕНСКА - ЗАИМОВСКА !



БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 23583


СПЕЦИАЛНО ЗА СИБИР И "ЗАИМОВ" - ПЛЕВЕН



ШИЛО В ТОРБА НЕ СТОИ - ТОВА СЕ ПОТВЪРДИ !

Преди година и повече една самовлюбена информатичка от моето училище, където съм учител по музика ме прогони нежно от кабинетите с компютри в училището.
Тя е от Габрово.Да,Тодоре, от там е и не е случайно, нали? А родителите и са учили там децата на моите шефове . Поводът беше един мой колега протеже на шефовете , чийто брат твърде млад скоро почина. Но всъщност това бе само повод. Тогава имах над 2800 поста в блог беге и Златка -есен и още няколко много хитро подходиха, като впримчиха в интернета срещу мене мои ученици , които знаеха че пиша в блог беге-нали все в нета киснат. Дори Тя и Стефан - cefulesreven идваха лично в Плевен да донесат копиран материал от мои блогове и форуми, където съм писала - подбран така че да говори срещу мене, като учител. Белята беше и е там ,че не съм била никога анонимна и то заради рекламата на дъщеря си, а не да се пъча, като поетеса както си мислят простоватите хорица. Тук на местна почва чрез доставчика ми бтк и админите на блог беге
беше изтрит най големият блог тогава -моят - над 2800 творби. Три години го писах , а очите ми ? !
След това не се спряха ,както и сега блокирваха ме във всякакви литературни сайтове, блогове, форуми...и писмата са валяли от Плевен, от работното ми място, от родители и ученици -така както беше и мнооого преди това с чалга форумите -почти се бе стигнало до съд и пак от работното ми място родители поддучвани от ученици и учители за съжаление. Това не ги задоволи , разбраха че съм се прехвърлила тогава ТУК В СИБИРА -нали са все в нета , та и имаме на щат няколко информатика, които слухтят коя даскалка какво пише в интернета и подпитват децата най вече за мене. Кой дирижира то е ясно.
Скоро ми бе подхвърлено уж на шега пак от информатик колежка, че не мога да се скрия какво пиша из нета, въпреки на мене не ми се разреши безплатният интернет за учители, който беше и за нашето училище. Само аз-единствена не членувам в синдикати ми се проявява натиск дори такъв. Разбрах от деца, че съм регистрирана с мои снимки в сайта- муцунките , дори са ми сложили моя снимка там, на тези ми жалби няма кой да откликне. А то каква била работата -РОДИТЕЛИ, УЧИТЕЛИ, ДЕЦА..срещу мене с жалби и писма до админи и модове на всички сайтове и форуми, където съм писала и пиша. Лесно ме откриват, не мога да бъда анонимна , защото творчеството ми е ЛИЧНО. И така литераторките от моето школо най напред с обаждания ме спряха още тогава от литературните сайтове откровения, стихове беге , буквите ком, хулите, калдата, алл беге -форум от чиста проба завист. Защото те не могат една песен да изпеят, а аз пиша - творя и то не само музика. Тази година при повторен опит пак ме дернаха в литературните сайтове и форуми дори в "камината". Но има друго. Защо админите ги слушат, защо се поддават на натиска , сред като и сибира и други, в които пиша сега НЕ СА ХУДОЖЕСТВЕНИ САЙТОВЕ , А ПОВЕЧЕТО ЗА ЗАПОЗНАНСТВА?
Тогава ..? Сама ще Ви отговоря с голяма болка и заявление, отвращение...

Колеги най вече информатици и литератори, ученици на които съм преподавала , родители най вече учители без работа, баби и дядовци на зарязани деца от родителите си, чуйте ме , знам че и тук ще ме намерите , както аз днес ВИ НАМЕРИХ.

НЯМА ДА СТАНЕ ВАШАТА,
ДОСТА НЕЩА ЗНАМ
И ТО ДОКАЗАНИ...
ЗНАЕТЕ, ЧЕ НЕ СИ ПОПЛЮВАМ ! БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Img_226394_1692560_l

От дълго време не бях влизала заради тази колежка в компютърните зали в училище , но от няколко дни съм дежурна и видях....УЖАС !

Адресът на блога ми, на профила ми тук в сибира, който админите явно защо са заключили, та и на най голямата ми защитничка от Хасково тук профила-адреса , темите и групите ми точно в които съм писала за учениците, в които изложих истината, само истината, като "Друсан интернет клозет и учениците в нета" и много мои постове най вече в групите ми, които сега ги гледам са ПОЧТИ ИЗТРИТИ.
Та тези адреси и линкове на който и комп да седна
в която и да е комп. зала в училището ми и ...фигурират.
Ще кажете ученици са го правили, изнамерили са ме и ме топят на ръководството, но не са само ученици, а и информатици, колеги...Аз проверих всичките компютри ...дори най ...
Болно е, как ще ме гледат тези хора в очите есента, защото за мене са мъртви ...вече ! Разбрах, ЧЕ НАИСТИНА ТЕГЛОТО МИ В НЕТА ИДВА НАЙ ВЕЧЕ, НАЙ ВЕЧЕ ОТ ПЛЕВЕН - училище "ЗАИМОВ" -УЧЕНИЦИ, УЧИТЕЛИ , РОДИТЕЛИ, БАБИ И ДЯДОВЦИ. РАЗБИРА СЕ НА МЕСТНА ПОЧВА С ВРЪЗКИ СА ВЪЗДЕЙСТВАЛИ ВЪРХУ ДОСТАВЧИКА МИ И ПРОДЪЛЖАВАТ.

БТК -ТРЯБВА ДА ВИ НАПУСКАМ, НАЛИ ?БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Smiley-tongue-out

Продължават и сега да ми се представят ученици, като възрастни хора и в биса дори, не само тук , а имат и наглоста някои да казват, че са родени в Плевен, но не живеели вече там.

Всъщност вие , админи, виждате много добре , че са от Плевен.

И ТАКА -
Устата секира трябва да млъкне, да изчезне от интернета, въпреки дарбата и да реди слова, пък е и музикант, подбива авторитета на литератори и информатициБОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Smiley-smile

Славеят Полина трябва да не пее, ами и да се разболее, както стана, да се пише по чиновете - да мре, а секирата да го яде...БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Smiley-yell

Секирата трябва да е болна ,че да не може да твори, да пише тройки - специалитета и за тези, които просто ги мързи да учат теория по музика. А как ще е болна? Като и се създават адски условия за работа - хигиенни и всякакви в противовес с договора и с работодателите , като се топи на шефовете и и те от своя страна я....
Въпреки медицинските ми, условията в кабинета са ...ненормални - писала съм и пусках мнооого снимки на паяци и паяжини ако щете тук и дори в сайта си. Големите харчове са за всичко, но не и за кабинета по музика. А в училище има три такива с три пиана ,недостъпни за мене.Тте са за началните учители които свирят с един пръст на пианото. БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Smiley-wink Всичко това е ПОЛИТИКА ЩЕ КАЖЕТЕ, ДА ! ЗА МЕНЕ Е ЖИВ ГЕНОЦИД НА СЕКИРАТА ИДВАЩ ОТ ПЛЕВЕН, ОТ МЯСТОТО, КЪДЕТО РАБОТЯ - най вече!
ПРЕД ПЕНСИЯ СЪМ, ТОГАВА ?
Ами тогава съм уязвима в здраве и условия за работа на работното място - много тежки.
Дори секира, аз съм майка и там посегнаха...
Поети и поетеси те пък навиват пружините, разбира се няколко начело с плевенските и Златка, и Стефан -те никога няма да ме оставят, много ми завиждат и май има за какво.
Чалгарите и феновете им особено плевенските. Ами не могат да спят от време оно, докато след дълги писма до "Пайнер" от Моника една бивша моя ученичка и цели тайфи тинейджъри Полина не напусна пеенето. По същото време
"Пайнер" озвучаваше сватбата на децата на шефовете ми, но Полина не е пяла там БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Smiley-smile
Мафия , нали ?
И от кои?
Некадърни и злобливи.
Елате ги вижте...
Учители и учителки пушат пред школото заедно с учениците и чистачките!
Джипове ги карат на училище и ученички, и колежки.
По екскурзии купонясват с учениците, особено по младите мои колежки и колеги. И не само по екскурзии....
А по старите пък с родителите на кафенце и по домовете ....Не всичко мога да напиша, но мога да го кажа и докажа, когато му доде времето.
Към такива, като мене директорите се обръщат -Анитоооо...
Христоваааааа......
А към други -Петенце, Борянче, Поли, Дианке, Илиянче, Тони, Ванче, Искре, Еми ...
След моите прояви в нета и разбрали в шоколото веднага изнамериха една пенсионирана литераторка на важен празник на училището да дойде да си чете стиховете пред училището. След това признаха за художествена книга -исторически материал краднат от интернета и префасован от начален учител в вид на негова книжка и хоп...покачване на заплатата му. След това последва есе написано от литератор , но предадено от ученичка със заглавите много популярно в нета дори, като снимка, та и от мой клип -"БОГ Е ЛЮБОВ"
Наградено уж от министерството - кой се е обадил познайте и детето не знам какъв пример му се даде, но учителката бе наградена - по комшийски. БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Smiley-tongue-out
И така ...нещата продължават и отиват на зле ...в сибира съм почти спряна, защо админи ? Защо, доставчици, всеки ден ми спирате нета и - база данни обновявал .....и. т .н. изписвате? Найдене , ти ли ? Да ви сменя, защото знам, че трябва, но следващите при които ида не мога да ги скрия. Тогава?
Тогава, админи, моля ви !
Отговорете на обидите по мене както трябва, ако сте ЧОВЕЦИ.
Че това е свободно интернет пространство, а не училище.Че тук няма ученици, родители, учители... че пробладават наистина анонимните - най вече ученици. А аз съм индивидуалност и интернета не е място за разрешаване на служебни спорове, на колегиална завист и злоба. БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Smiley-yell
С плевенчани, които ги открия и знам - аз бях дотук, както и с плевенските сайтове, които ме блокираха. В блог беге и муцунки съм регистрирана фалшиво и с мои снимки - крадени, КАК НЕ ВИ Е СРАМ?
Моля Ви, плевенчани, забравете МЕ ! Моля Ви, колежки - отминете ме на есен, защото аз няма да се спра, няма ! Моля Ви родители - престанете !
Връща се на вашите деца. ДРУСАН ИНТЕРНЕТ ...КЛОЗЕТ!

Това е част от мойта болка,
споделена в интернета,
училищата днес са пълни
със дрогирани хлапета!
Налитат ми на бой дори
със интриги провокират,
и пращат майки и бащи,
кожата ми да съдират!
Директорите се продават,
за местата свои-"славни",
на постовете си остават
и мислят се за Богу равни!
Лъжа , корупция цари
и болест страшна ни мори,
мачкани, а някои бити
и всички истини покрити!
На огън жарък ме пекат,
но себе си ще опекат,
не дават да политизирам,
със туй най много ги нервирам.
Не ща такива ученици
със учебници мекици,
със гримове и червила
и със оскъдни облекла!
Имат само те права,
а нашето е теглила!
Падам, ставам и пак падам,
на себе си вярна оставам!


https://www.youtube.com/watch?v=sjCKb4S0hEs
Върнете се в началото Go down
секирата
Божество
Божество
секирата


Брой мнения : 1348
Интереси : izkustvo
Любим сайт :
Registration date : 22.07.2006

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА   БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 EmptyНед 3 Окт - 1:42

ПРИНЦОВЕ В blog.bg ИМА И ЗА НАШАТА ГЕРГИНА


Коя е тя ли? Ами тя е политическа личност с връзки И в Кърджали....приятелка на убийца, държи в ръцете си blog.bg с esen и с цял взвод чуждица.Слага рога на съпруга си и се представя за голяма българка/Боже опази/,представя се и я натрисат,като най талантливата , интелигентна .....ноооооооо интригантка с преливаща злоба и завист.
На 7.02 .2009 пуснах този си стих, а на 10.02.2009 изтриха sekirata.blog.bg и това ми стихо.Повече от ясно е ...
КОЙ ЩЕ ТИ ОПРОЩАВА ГРЕХОВЕТЕ ЗЛОБНА И ЗАВИСТЛИВА,ГЕРГИНО?
Бумеранг! За това ще моля Боговете.Бумеранг за теб и учителката ти. БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 05bfaaba07
Не става тя за поетеса,
не става тя и за художник,
за някои била контеса
влюбена в един безбожник.
Тук от графа тя се скрила,
търсела любов, закрила,
имала свободно време,
но пък дявол да го вземе,
принцът нямало го тук
в този блог и тя напук
паснала си с интригантки,
поетеси самозванки.
Правосъдие раздава,
с връзки тук се подвизава
с тези нейни пет шест ника-
всичките лика прилика.
Тук приятелки и мили
са ласкателки злобливи,
на един акъл са всички,
повечето нощни птички.
Не става тя за поетеса,
терор налага ми, намеса,
с мъже и със пари играе,
мен иска тук да изиграе.
Аз не нося тежка роба
и не разбивам души, мога
походът и днес да спра,
дори с риск да умра.

1. анонимен - koia e ?
07.02 22:43
koia e ?
Изтрий
2. optimum2 - Поздрави
08.02 10:07
Лек ден ти желая.
С усмивки.
:-)))
Изтрий
3. sekirata - Благодаря, значи ме разбра?!
08.02 14:13
optimum2 - Поздрави !
Лек ден ти желая.
С усмивки.
:-)))

Усмивки и на теб!
Нещо ме забрави,
истината къде остави?
Редактирай | Изтрий
4. monna1 - Никак не се чете, този червен шрифт...!
08.02 14:35
Сложи някакъв по-ярък цвят, щом искаш да е цветно,например жълто или резеда!
Изтрий
5. optimum2 - Истината е в повечето случаи пред нас...
08.02 14:37
Стига да можем да я видим.
:-)))
Изтрий
6. sekirata - Пак да редактирам?
08.02 14:45
monna1 - Никак не се чете, този червен шрифт...!
Сложи някакъв по-ярък цвят, щом искаш да е цветно,например жълто или резеда!

Ами с мишката го минете....оцветете :)
Редактирай | Изтрий
7. sekirata - :)
08.02 14:45
optimum2 - Истината е в повечето случаи пред нас... Стига да можем да я видим.:-)))

Но повечето могат, но не искат...умишлено си затварят очите.
Хубав ден!
Редактирай | Изтрий
8. sekirata - анонимен, тя си знае и това по долу го знае-
08.02 15:05
JUPEL-Този ми коментар не е просто коментар

Оня Асеновградски "мъж" cwefulesteven- Стефан, leif -Веселин се оплакват и то в пост забележете, че го упреквате защо писал все за голо Стефан де -писателят:) Не съм аз анонимната, аз не го чета -блюдкаво ми е . Скучен ми е cefulesteven.blog.bg
Вярвайте не изчетох и този му пост. Но това наистина е вярно -човекът го гонят някакви...
той си знае. ИЗБИВА КОМПЛЕКСИ.
Видях в изкуство нещо , което ме стресна за момента. После се сетих къде съм в един обикновен блог."Варненец крие 34 красавици в гаража си" . Уважавам тази авторка, макар че откакто я сложиха в избрани около мене някъде там - ТЯ спря да ме посещава.Така всъщност правят всички, които са тук с други цели, а не просто за кеф.
Та какво му е изкуството на тази НОВИНА в поста ?
Аз от малка съм научена да си водя бележки и да си правя сметка на всичко около мен и касаещо ме.
Смея да твърдя, че тук се играе с нервите ми, които отдавна съм ги ТУШИРАЛА НА ТЕМА -БЛОГА!
Изчезват ми КОМЕНТАРИ, за което после хора ме питат-Защо не ми пусна коментара? Статистиката ми РЕДОВНО СТОИ НА НЯКОЛКО ИМЕНА -посетили ме! :))) За брояча да не говорим. Хора с които тук се сближа, до два дни -много е, се намира начин да ги откажат от мене. Просто спират да ме посещават и да ми пишат дори на ЛС. Но след това ги виждам в избрани :) В sekrata.blog.bg да кажем съм конфликтна, както един се изказа,просто защото там бъка от мой вид ....И САТИРА!
Ами тук в jupel ? Тук съм тиха и кротка, дори за Полина нищо не съм пуснала.
Но явно причината е друга.
Знам я пустата причина -
завистта и злобата на на някои!
Толкова е голяма,
че за да не ми правят бройката си копирват това, което им хареса и си го четат от там където го слагат. Дори го превеждат и си мислят, че ще изкарват пари така...там в чужбината.
Аз благодаря!
Това е труд, значи ме харесват .
"секиро, защо не спреш с този интернет? Издай си една книжка с проза и подбери 20-30 стиха за друга. И си готова . Няма да имаш проблем с НАЗИ."
Ще имам и то какъв....
но не искам ад го излагам тук.
А другото.... Понежи тези някои са я сърбали попарата на издадените си книжлета и са видяли, че стоят само, като музеен експонат у тях и у близките им, то трябва, и аз да сгреша. Ами аз и сега си ги имам ,ако знаете само какви големи томове са -на хартия разбира се, освен че ги имам и в оригинал ръкописно от времето още, когато прописах.Трябва да се самозапаля с тях да изгоря освен, но ги имам и в интернета, и на дискове.Там се трие яко, знам и какво? ХОРАТА СИ КОПИРВАТ КАКВОТО ИМ ХАРЕСА,ТОВА НЕ МОЖЕ ДА ГО СПРАТ НЯКОЛКОТО САМОЗВАНЕЦА И КРАДЛИ.
КАТО Е В КНИЖКА ЗАЩИТЕНИ БИЛИ ПРАВАТА МИ..ХИ! ТОВА Е СМЕХОРИЯ!
Яворов горкият редовно го крадат и то очевадно и не само него, а повечето големи творци-борци не са имали книжки и какво? Такива като Ботев, Вапцаров са велики ,въпреки онези некадърни чавки Елисавета и Дора ...и не само тези двете.
КОЙТО МОЖЕ ГО МОЖЕ,
ДАЛИ С КНИЖКА ИЛИ НЕ НЯМА ЗНАЧЕНИЕ.
ХОРАТА ПОМНЯТ.
ИМА И ВАРИАНТ ЗА ЗАБРАВЯНЕ...
НО, МИЛИЧКИ, ЗАБРАВЯ СЕ НЕЩО НЕКАЧЕСТВЕНО!
ТАКА ЧЕ, ДА СЕ НАДЯВАМ ,ЧЕ МОИТЕ ТВОРБИ СА КАЧЕСТВЕНИ! Аз не съм нито Ботев, нито Вапцаров...Разбира се, че винаги има и плява и не отричам ,че и между моите особено стиховете ми
/та те са толкова много/ имам по слаби, но ВСИЧКИТЕ МИ СА ИСТИНАТА -ГОЛАТА ИСТИНА
И ТО С ГОЛЯМО ЧУВСТВО ПРЕДАДЕНИ.
ТОВА ХИЧ НЕ Е МАЛКО!

Кой има толкова свободно време да ми търси "цаката"? Смешна работа! И запомнете -В днешно време дори в чужбина преведени, стихове и разкази от интернета НЕ ВЪРВЯТ, НЕ МОГАТ ДА СЕ ИЗПЕРАТ.ПРОСТО ЛИЧИ, АДСКИ ЛИЧИ КОГА Е КРАДЕНО, СЪБИРАНО. ИМА КОЙ ДА ГЛЕДА И ТОВА-ХОРА КОИТО РАЗБИРАТ, МАКАР ЧЕ И СРЕД ТЯХ ИМА КОРУМПИРАНИ.ДОСТА ХОРА С ОТКРАДНАТ МАТЕРИАЛ ДОРИ ИСТОРИЧЕСКИ ОТ ИНТЕРНЕТ ОТТУК ОТТАМ СКАЛЪПВАТ НАПРИМЕР КНИЖКА, ДОРИ РОМАН. САМО ГО ПРОМЕНЯТ ,КАТО ТЯХНА ХУДОЖ.ТВОРБА НАДЯВАЙКИ СЕ НА СЛАВА И ПАРИ, ДОРИ В СЛУЖБАТА ПОКАЧВАНЕ НА ЗАПЛАТАТА.ТОВА СА ХОРА БЕЗОЧЛИВИ И НАХАЛНИ И СИ ГО ПОЛУЧАВАТ ЕДИН ДЕН.ТАКИВА ИМА И СРЕД УЧИТЕЛИТЕ ЗА СЪЖАЛЕНИЕ.


ТРИ МОИ БЛОГА СЕ ИЗТРИХА В БЛОГ БЕГЕ-НА СЕКИРАТА, НА ДЪЩЕРЯ МИ И МОЯТ,НО ЖУПЕЛ ЗАПРОЗА.СЕГА ТАМ СЕ МЪДРЯТ ФАЛШИВИ ПРОФИЛИ НА СЕКИРАТА С МОИ КРАДЕНИ И ПРИПРАВЕНИ СТИХОВЕ И СНИМКИ.

Редактирай | Изтрий
9. zaw12929 - Мисля, че сте права
08.02 17:18
Мисля, че сте права
Изтрий
10. sekirata - Истината и само истината
08.02 19:57
zaw12929 - Мисля, че сте права
Мисля, че сте права.

Колкото и тъжна да е тя. :(((
Благодаря!
Редактирай | Изтрий
11. sofiya - Поздравления за постинга!
08.02 20:37
За жалост тук "не е на мода" сатиричната поезия, а за мен точно това й е предназначението - Сирано Де Бержерак, Ларошфуко, ако щеш и басните на Лафонтен...какви прекрасни примери, как хората интелигентно са изразявали със сатира своето несъгласие...Преди време и аз опитах с едно стихче:" Лека нощ Господин Прекрасен Лъжец"...без грам злоба, просто шегобийна сатира, но веднага се появи в отговор един постинг на една дама "Госпожа Динозавър"...подозирам, че беше в стила "империята отвръща на удара".
Изглежда в БЛОГ.БГ има не един "клиничен случай", почти както е в разкапаното ни общество извън нета. Тъжно, тъжно...
Изтрий
12. sekirata - Лошата истина никой не иска да чува за себе си...никой Българин :)
08.02 20:47

И аз се убедих,
че най вече в blog.bg от САТИРА НИКОЙ НЕ РАЗБИРА!
Но си я пиша навсякъде и няма да спра-напук!
Нека ме ..... и те ще горят и по страшно...
Върнете се в началото Go down
секирата
Божество
Божество
секирата


Брой мнения : 1348
Интереси : izkustvo
Любим сайт :
Registration date : 22.07.2006

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА   БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 EmptyНед 3 Окт - 1:44



БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Vanya20

СЪРЦЕТО НА СЛЪНЦЕТО


На слънцето сърцето днес ме грабна,
за слънчеви лъчи съм жадна,
очите ми от него пият жар,
в сърцето ми гори пожар!
Късам топлина, любов,
път светъл гоня, път нов!

Какво сме без слънцето тук на Земята,
ще се гоним с дявола в ада, в тъмата! И СЕГА ЛИ ИМА ХОРА ,КОИТО НЕ ВЯРВАТ В МОЯТА ЧЕСТНОСТ,МОРАЛ И ПОЧТЕНОСТ,КАКТО И В ТОВА


КОЛКО СЪМ ИЗМЪЧВАНА АЗ И ДЪЩЕРЯ МИ,КОЯТО И ДОСЕГА Е В ЛАПИТЕ НА ....БОЖЕ, ДАНО ПОБЕДИ ИСТИНАТА И ВСЕКИ СИ ГО ПОЛУЧИ....

http://ingiara.blog.bg -БЛАГОДАРЯ! ЗНАМ ЧЕ ТЕ ИЗТРИХА И ТЕБЕ ОТ БЛОГ БЕГЕ, НО И ТЯХ ЩЕ СЕ НАМЕРИ КОЙ ДА ГИ....

"15:34 - Обръщение към Секирата! - кой се смее последен?)отговор:този който се смее накрая!
Секиша, понеже знам, че съм ти анонимната слабост и понеже нараняваш човек, който няма нищо общо сега аз ще ти покажа, че щерка ти има по-перверзни снимки, дори от тези на Кендолиза(онази незабравима нощ)

Тази е от леко не разголените, но все пак се счита в моето съзнание за перверзна!
А така!!!И кой по дяволите каза, че дъщеря й няма такива снимки?Още малко и сутиена е паднал, слушайте ми думите!
По-гльоджава жена не бях виждала.И за първи път забелязвам жена магоьсница(нали знаете, всяка жена която като си вдигне ръцете надоре и гърдите й в мигом изчезнат е магцосница).
Тук циците след малко ще изкочат, напомпани от фотошоп! А как си е свила корема немам думи, образувала си е гърбица на корема! Ха!
Любимата ми снимка, защото се вижда всъщност колко относителна е фотографията на поп фолк-а! ОТНОСИТЕЛНА и КОЖЕСТА! А Снимчицата на галенчето в свидното ти блогче, е на богиня!!!
Ако не сте направили сравнението...не мога да ви помогна!
Ся, обръщам се пак към Секирата! Може да не е моя работа, но ти най-малко имаш права да определяш кои са турци и кои не, кой трябва да живее и кой да умре!
Секирата, ти дори не си едноклетъчна, преди мислех, че си амеба, щото само те са ми противни, после мислех че мозъка ти е една амеба, но се оказа, че греша!После си мислих, че аз съм неграмотна, но ти батенце си учителка и си неграмотна!!!И после що аз съм неграмотна, замисли се ако съм имала две такива учителки и как да се науча? Секирата, ти си лайномет,
дори амеба не си! А дано некой ден нещо те заличи!
Секирата, знам, че четеш в този момент и ти обещавам, че ще пусна голи снимки на Полина.Даже не ти обещавам, заклвам ти се(щото ти нали само в клетви вервеаш)
Секи, не бих те докоснала и с пръст, защото си на една плюнка от края на злобния си живот!
Боли, когато хората казват истината, нали?Боли и може би, когато децата ти не искат да се подчиняват на деминичната си майка!
Ама, Секи, ся ще мина една граница и ще те попитам:Обмисляла ли си да правиш секс със сина си?Или още по-добре със дъщеря си?Поне по този начин драмата която разиграваш и закоято на никой освен на мен не му пука ще бъде пълна и драматична!
Ако ти легнеш със сина си, аз ще ти направя книЖка сАс стихчета, и сайта нема да ти хаквам повече!
Ако си легнеш с Полинчето и направиш неколко сценки на еротична любов - нема да се разсърдя!
Секирата,ти си най-побърканата жена на света!
Автор: bolka Категория: Забавление
Прочетен: 17 Коментари: 2
Коментари
1. - 16:32 - Аз съм АЗ
а ти си никой, никой дори и пола си не знаеш!
Имам работа и то много сериозна със Златка /есен/
а не с тебе!
Ето това ще го пратя на майка ти и баща ти,
.....да не мислиш че вече не знам координатите ти,
НЕЩАСТНО СЪЗДАНИЕ!
От: sekirata

Мастия-психопатка си!
Секи, искаш ли да те продължавам да те храня?Или ще си изтриеш стиховете???

Интересно ми е???Що не си признаеш, че си смотана?И тя също?
хахах

Ето давам ти възможност да напишеш още един постинг.
Ненормална селянка.
От: bolka
Изпратено: 09:28
От: bbbbb
bbbbb
АЗ СЪМ АЗ,
А Н И Т А
а ти кой си? Анонимен, никой!!! С мене искаш тук да се правиш на интересен, нещастнико!
СТРАХЛИВИЯТ СИ ТИ, ЗАЩОТО СИ С МНОГО НИКА И ДАВАШ НЕВЕРНИ ДАННИ!!!!!!
Полина е моя дъщеря пиша тук за нея, както правят и други за децата си пак тук!
Но ти май заради нея си тук!
Който посяга на чужди деца знаеш какво да очакат неговите след това!

АНТИРЕКЛАМАТА, ГЛУПАЧЕ,
Е НАЙ ГОЛЯМАТА РЕКЛАМА!

"Ненормална селянка" -това показва твоето безсилие, въпреки властта ти тук, въпреки компютърните ти заложби ....твоята злоба, а не моята! Аз не се изразходвам за мекотели като тебе!
И не мога да бъда самотна, никога -аз съм ОТКРИТА И ПРЯМА,
това привлича хората, а не такива като тебе .......
Не можеш да ме спреш да пиша
НЕЗАВИСИМО КЪДЕ...
ИНТЕРНЕТ ГОЛЯМ!!!!!!!!!

НЕ МОЖА ДА ИЗТЪРПИШ КРИТИКАТА МИ В ПОСТИНГА НА nait И НЕ САМО ТАМ..........
И със сто ника, и със сто далавери си оставаш едно нищо, въздух под налягане!
С Я Н К А С И!
БЕЗСИЛЕН!
НЕГРАМОТЕН!
ЖАЛЪК!
НЕКАДЪРЕН!

секирата
Последни 20 потребители, посетили Вашия блог
12:52 - bbbbb-------------
12:46 - deliormana--------------
12:41 - desify---------------
12:40 - desify-------------
12:34 - bbbbb----------------
12:28 - miacarra
12:27 - nastygirl
12:27 - dadide
12:04 - bamby13
11:57 - vkolev22
11:53 - mallvina-----------
11:52 - bbbbb-------------
11:50 - mmmmmmmmm
11:43 - bbbbb---------------
11:43 - mallvina---------------
11:42 - kolega
11:32 - pepelopes
11:30 - bbbbb----------------
11:12 - chris

***************************************************
13:11 - bbbbb--------
13:09 - bbbbb----------
13:07 - bbbbb--------------
13:06 - kombakova
13:04 - tijana
13:03 - bbbbb-------------
13:01 - bbbbb------------
13:00 - mallvina-------
12:59 - bbbbb-------------
12:58 - bbbbb------------
12:58 - deliormana------------
12:52 - bbbbb----------------
12:46 - deliormana------------
12:41 - desify-------------
12:40 - desify----------------
12:34 - bbbbb------------



Профил на deliormana Име:deliormana ludogorskaВъзраст:100Пол:женаГрад:ИсперихICQ:не казвамПрофесия:пуетесаИнтереси:пуетични

Профил на pinokio Име:Buratino KarlovВъзраст:106Пол:не казвамГрад:ТрънICQ:не казвамПрофесия:разлайвъм кучитъИнтереси:расмивъм блока

Профил на majkata
Име:Nelly HinovaВъзраст:38Пол:женаГрад:СофияICQ:не казвамПрофесия:преводачИнтереси:всичко без чалгата в музиката и отношенията

НЯМА СМИСЪЛ ДА ПРОДЪЛЖАВАМ -ВИЖДАТЕ КАКВА ПРОСТОТИЯ СА ЧАЛГАРИТЕ-ФЕНОВЕТЕ ИМ И ТЕЗИ ОТ БЛОГ БЕГЕ, КОИТО ДОЙДОХА И ТУК И НЕ САМО ТУК.
Върнете се в началото Go down
секирата
Божество
Божество
секирата


Брой мнения : 1348
Интереси : izkustvo
Любим сайт :
Registration date : 22.07.2006

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА   БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 EmptyНед 3 Окт - 1:49



Цитирам -защо не ми одобряваш коментарите в профила ти дето аз ти ги пускам -

КАКВО ИСКАТЕ ОТ МЕНЕ, ВИЕ В СИБИР БЕГЕ НЯКОЛКОТО?
БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 0a108

13 Март 2010, 20:25 Няма такова нещо... не съм пипала настройките.. и аз виждам че ми пускаш..ама не излизат
не зная причината... съжалявам
ще видя какво мога да направя"Ето с това се започна тази вечер в профила ми в сибир.Хората твърдят,че не ми получават коментарите, защо ли?Досега си оправях личният сайт, където бяха подбрани за изтриване и изтрити доста мои стихове с клипове пак мои. Във форума на сайта ми за кой ли път блокирвам Мирослав от Скопие -македонецът, но човекът си влиза ли влиза .... И не само той, а и доста модераторки поетеси ми пречат, не могат да ме забравят явно?!Как не се успокоиха? Нали профилът и блогът ми в сибир е скрит, от гугъла отговарят ,че няма такъв блог -"Падам и ставам, на себе си вярна оставам" Хама че смешна работа.Да де като се регистрираш нещата стават ли по различни? И защо?Към тебе, македонецо нахален!С тебе не се познаваме и слава богу!Имаш си приятелка поетеса прави си нейните стихове, не рови за мои , не рови в моите сайтове и блогове в интернета, та и в снимките ми дори. Блокирвам те във форума на личния си сайт и пак влизаш?! Кажи сега кой е в нарушение и защо ли все секирата виновна, която хабер си няма от хакерство и интригантства в интернета, която си пише това което и е на душа и не се крие? Кого съм калесала в личния си сайт и форума си, кого съм молела за редакция на стиховете ми? Те са си мои и така си ги пиша, на който не му харесват да не ги чете и да не търчи по мене. А всъщност на кореспонденцията ми с приятелите ми в интернета и тук ми се пречи. Защо трябва да съм изолирана?Защо трябва да пиша така ,както другите? Та аз съм си аз дявол да го вземе, аз Не Мога да бъда друга. Всеки човек е НЕПОВТОРИМА ИНДИВИДУАЛНОСТ!

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 01
Върнете се в началото Go down
секирата
Божество
Божество
секирата


Брой мнения : 1348
Интереси : izkustvo
Любим сайт :
Registration date : 22.07.2006

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА   БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 EmptyНед 3 Окт - 1:52

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Img_138694_1748661_l


ТАКАВА СИ ОСТАВАМ


Розова душата ми е, бяла ,
напук на всичката омраза ,
с която ме заливат злобни хора ,
за повечето съм изгора .
Мразете, щом с това се хранете ,
розова и бяла си оставам. Губите .


БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Love-10
Върнете се в началото Go down
секирата
Божество
Божество
секирата


Брой мнения : 1348
Интереси : izkustvo
Любим сайт :
Registration date : 22.07.2006

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: НЕ СЕ СПРЯХА И В СЕМЕЙСТВОТО МИ РОВЯТ, ДАНО СИ ГО ИЗРОВЯТ!   БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 EmptyНед 12 Дек - 11:32

В БИС-ОТ ДНЕС ЩЕ ПОМЕСТВАМ САМО МОИ РАЗКАЗИ И СТИХОВЕ -
НАПУК НА НЕДОБРОЖЕЛАТЕЛИТЕ СИ И УБИЙЦИТЕ НА ПОЛИНА!

БОГ ВИСОКО ВСИЧКО ВИДИ!
Злоба, завист българите гони, това е липса на хормони ! {гордо} [без значение]
Ще пея, ще се смея напук врагу!

Няма да чуете никакви обяснения за мене, за Полина, а ако не спрете да я навивате по телефона да интригантствате тук и навън и да ЗАДЪЛБОЧАВАТЕ ДЕПРЕСИЯТА И И ОЩЕ ПОВЕЧЕ ДА Я МАМИТЕ И ПОДЛЪГВАТЕ С КАКВО ЛИ НЕ ЩЕ ВИ ДАМ НА ПОЛИЦИЯТА , ДРАГИ -НАЧЕЛО С iveliq!
Знаете какво се прави с хора манипулиращи ДЕПРЕСИРАН ЧОВЕК ! Целта Ви е друга , не да помогнете на ПОЛИНА-в момента тя е при мене и аз и помагам, долни клюкари, а вие и пречите, по нечие нареждане и плащате по вестниците за каКви ли не глупОсти да се пишат срещу СЕМЕЙСТВОТО МИ -МЕНЕ И НЕЯ НАЙ ВЕЧЕ.
Тук админа трябва да е наясно що за свърталище на змии има в биса и донякъде в сибира и че ЦЕЛТА Е ДРУГА -АЗ ДА БЪДА СПРЯНА ДА НЕ ПИША ЗА СИЛИКОНОВИТЕ КРАВИ-ПЕВАЧКИ КВАЧКИ, ПОРНО ПЕВИЦИ В ЧАЛГАТА!КОЙ ВИ ПЛАЩА БЕ, МОМИЧЕНЦА ИЛИ НЯКОИ БАТКОВЦИ ВИ ОПРАШВАТ, ЗА ДА СЕ РОВИТЕ В СЕМЕЙСТВОТО МИ ?! О, НЕ ! ВАШАТА СВЪРШИ! Ако не се докопам до истинските ви адреси тук и имена, ще се намери начин да си кажете и майчиното млякО, ТО Е ЯСНО ЧЕ СТЕ ОТ БЛОКИРАНИТЕ ОТ МЕН ТУК-ЩЕ ВИ ХВАНА!
Нали питате-
Ето една такава певачка -стара квачка, ДЕТО ВИНАГИ ВСИЧКО СИ Е ПЛАЩАЛА, ДОРИ И НАГРАДИТЕ СИ!

На пресата СЪЩО им плащат, за каквото им платят ТОВА ПИШАТ , МЪРШИТЕ ПОДКУПНИ!

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 1446b3866e7c6db19c45ab47f4bd8cb2

А ПРЕД БОГА ЩЕ ОТГОВАРЯТЕ, ВИЕ НЯКОЛКО ХЛАПАЧКИ, ПОБЕСНЯЛИ В НЕТА И ХВЪРЛЯЙКИ ОТРОВАТА СИ, ТЪРСЕЙКИ КЕФ И УДОВОЛСТВИЕ ЗА СМЕТКА НА РАЗБИТОТО ЗДРАВЕ НА ДЪЩЕРЯ МИ ОТ ВАС И ПЕВАЧКИТЕ ВИ -силиконови крави!
Отврат! ЦЯЛ ДЕН ЩЕ МИ СЕ ПОВРЪЩА ОТ ВАС НЯКОЛКОТО-ще ви намеря ще изискам по който и да е начин имената ви, обещавам! И кой ви учи и плаща, ако сте и от Плевен-горко ви, нещастници!

ПОВТАРЯМ ЗА ГЛУХИТЕ И ЗЛОБНИТЕ "ДЕВОЙЧЕТА" ТУК И ЗА ТЕЗИ ДЕТО ГИ СЛУШАТ -
iveliq и гаджетата и, и още няколко уж "приятелки" и "приятели" на Полина,както и бивши "колежки" на Полина, като Камелия, Галена, Глория, Малина, Димана, Милица...и вашите фенове и любовници по сайтове в интернета и ТУК -СПРЕТЕ СЕ, ЗАЩОТО ГОСПОД ЩЕ ВИ СПРЕ.
Полина от две години не пее, никъде не пее, какъв ви е проблема , та я настройвате срещу мене?! От страх ,че ще пиша за чалгите ли, които ме разделиха с детето ми и убиха вярата и в човека, в любовта, в приятелството... ? О, мили, аз още не съм започнала да пиша, както аз знам, още лекувам раните си....НО....
ВСИЧКО КОГАТО МУ ДОДЕ ВРЕМЕТО.
Дразнело ви, дразни дребните ви, злобни душици !
Или сте маши на някои други.......хорица?!

И ВСИЧКИ , КОИТО НЕ ЖЕЛАЕТЕ ДА ВИ ПУСКАМ НА СТЕНАТА МОИ КОМЕНТАРИ, АЗ ПРОСТО ВИ ИЗТРИВАМ -НЯМА ВИ ЗА МЕНЕ И СЪМ СИ В ПРАВАТА, АДМИНЕ!
МОЕ ПРАВО СИ Е, КАКТО И ТЯХНО ПРАВО СИ Е ДА СИ СПРАТ ПРОФИЛА ЗА МЕН В СЛУЧАЯ САМО ЗАЩОТО НЕ СА МИ В ПРИЯТЕЛИ..ХИ! СМЕШНА РАБОТА!
ТАКОВА ЧУДО САМО в bis.bg ВИДЯХ.
ПАК Е РЕЗУЛТАТ НА НЕЧИЕ ОПЛАКВАНЕ. ИНТРИГАНТСКА, ПОМИЯРСКА РАБОТА!

https://www.youtube.com/watch?v=iXLf0A5f8u8

http://vbox7.com/play:2f87c05b

http://vbox7.com/play:c1c4440e

http://vbox7.com/play:a8444d83

http://vbox7.com/play:397a7146

http://vbox7.com/play:672bc700

ЗА ТЕЗИ ЛИ ДА ПИША С ДОБРО, ТЕЗИ ЛИ ДА ЗАЩИТАВАМ, Я ВИЖТЕ КАКВА ПОМИЯ СА-

http://www.sibir.bg/uploads_bg/blog/0138694/img_138694_pback.jpg?896

http://www.sibir.bg/blog/cekupama/?blogPage=blogPreviewArticle&artID=478346



ТЕЗИ ЛИ...!!!!!!!

http://www.bis.bg/fsh/f/1/3/3/b/48433/albums/6/e/c/19391/f/d/f/1311480.gif?v=0


БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 1311480
Върнете се в началото Go down
секирата
Божество
Божество
секирата


Брой мнения : 1348
Интереси : izkustvo
Любим сайт :
Registration date : 22.07.2006

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА   БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 EmptyНед 12 Дек - 11:38

ХАЙКА МОМИЧЕНЦА С БАТКОВЦИ НА ГОДИНИ ПАРАЛИИ В BIS.BG СЕ РОВЯТ В СЕМЕЙСТВОТО МИ ТОЛЕРИРАНИ ОТ КОИ ПОЗНАЙТЕ ?!

МИЛИ ХОРА, ЗАРАДИ КЕФА НА НЯКОЙ СИ, НА НЯКОИ

се налага вместо да помествам нови мои неща, да повтарям старите от 4-тата ми страница, КОЯТО НЕ СЕ ОТВАРЯ! Предполагам ,че това не е просто тех.грешка , а пак някои блокирани от мене се правят на хакери или още по неприемливото - така да са решили админите?!
ЗАСЛУЖАВА ЛИ СИ И ДОКОГА , НЯКОЛКОТО ТУК, КАТО ВАМПИРИ ЩЕ СЕ ХРАНЯТ ОТ БОЛКАТА НА ДРУГИТЕ, КОЯТО ТЕ ПРЕДИЗВИКВАТ ?! МАКАР ЧЕ ТОВА НЕ Е КРАЯ НА СВЕТА. Знаете колко от високо гледам на нещата, но все пак не пропуснаха да направят така, че и тази вечер да изпитам отвращение от няколкото екземпляри - човечета!
ЗАРАДИ ТЕЗИ МИ ТРИ КЛИПА ЛИ Е СПРЯНА ЦЯЛА СТРАНЦА В БЛОГА МИ? ИЛИ ЗАРАДИ ПОСТА ЗА ПОЛИНА И НТОЗИ ЗА БИВШИТЕ И "КОЛЕЖКИ" .... УБИЦИ ?!

http://www.bis.bg/entry.php?id=420100

КЪМ АДМИНА НА БИС БЕГЕ-ЗАЩО НЕ МИ СЕ ОТВАРЯ 4-та СТРАНИЦА В БЛОГА МИ?

КЪМ АДМИНА-ЗАЩО НЕ МИ СЕ ОТВАРЯ 4-та СТРАНИЦА В БЛОГА МИ ПРИ ТОВА ВЪВ ВСИЧКИ БРАУЗЕРИ ?

А ДНЕС 11.12.2010 ПЪК 5-та СТРАНИЦА! УУУУ....!!!

502 Bad Gateway
nginx/0.9.1

-това излиза на бял фон, когато се опитам да отворя 4-та страница от блога си! Как може такова нещо, та това е трудът ми, що за Варварство?!
ЩЕ МЕ ОСТАВИТЕ ЛИ ДА ПУСКАМ НОРМАЛНИ ПОСТОВЕ С МОИ ТВОРБИ, А НЕ ВСЕ ТАКИВА-ЖАЛБИ? Толкова ли много са опасни творбите ми, а ?!

http://www.bis.bg/entry.php?id=434157
http://www.bis.bg/entry.php?id=438694

ТАМ ИМАХ ПОМЕСТЕНИ ДЕСЕТ ДОСТА ДОБРИ МОИ ТВОРБИ!
ЗАЩО? А ПОСЛЕ АЗ СЪМ БИЛА СКАНДАЛАНА И .Т .Н !!!

БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 98b563b9cac3

СЕГА РЕДА НА ПЕТА СТРАНИЦА ЛИ Е ... ДНЕС 11.12.2010 ?

ТУК В БЛОГА МИ СЕГА РЕДА НА ПЕТА СТРАНИЦА ЛИ Е ...ДА НЕ МОЖЕ ДА СЕ ОТВАРЯ?!

502 Bad Gateway
nginx/0.9.1

Защо някои си мислят, че ме дразнят! Ей, по това си личи колко сте ЕЛЕМЕНТАРНИ! И навярно ви е доста скучно тук щом на мен разчитате да ви развеселявам с ядовете си около сайта и блога ми тук! Но, не , нема да е така . Само ПИФЧЕ ме поздрави за моят имен ден , на която БЛАГОДАРЯ, БЛАГОДАРЯ,БЛАГОДАРЯ!
ТОГАВА ПОЗНАЙТЕ КАКВО СЛЕДВА ОТ МОЯ СТРАНА?
Ей, ЩЕ СЕ СПУКАТЕ , ВНИМАВАЙТЕ - не от ядене де!

http://www.bis.bg/entry.php?id=452361

http://www.bis.bg/entry.php?id=452354

http://www.bis.bg/entry.php?id=429475

http://www.bis.bg/entry.php?id=422897
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА   БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
БОРБАТА НА ЕДНА СЕКИРА, КОЯТО НЯКОИ НЕРВИРА
Върнете се в началото 
Страница 3 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Чародейките :: Други :: Поезия-
Идете на: